Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vietnámi csüngőhasú malacot...

Vietnámi csüngőhasú malacot szeretnék vásárolni, mi a véleményetek az alábbi oldalról: www.vietnamik. Atw.hu?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen malackát vásárolni,a fenti oldalon egy úr tenyészti is őket,illetve,van neki eladó+rengeteg kép+rengeteg leírás.


Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 6. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom, ha már egyszer rászántad magad. Barátnőm falujában csak csüngőhasút tartanak. Szapora, nagyon gyorsan nő, hamar ivarérett, és 10-12 kismalacot is felnevel az anyakoca. Azt mondják, sokkal jobban járnak ezekkel, mint a rendes méretű disznókkal. Nem kényes, és óltiszta. Csak a karámos részben végzi a dolgát, az ólban nem. Ha van helyed, és időd, érdemes tenyészteni. Ja, és finom a húsa. Sok szerencsét!
2010. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt nem emlitetted meg, hogy hobbi állatkának szeretnéd-mert arra is tartják már nagyon sokan, köztük én is-vagy szaporitás és étkezés céljából?

Ezt csak a növekedése miatt kérdezem, mert nem mindegy!

Az előttem irónak teljesen igaza volt mindenben, egy dologban nem értek egyet, a növekedésében!

Ha kedvencnek lenne, akkor mindegy mennyi idó alatt nő meg, de ha étkezésre, akkor viszont sokkal lassabban nő, mint egy sima házi fehér sertés!

Őt nem tudod pár hónap alatt felhizlalni annyira, hogy le lehessen vágni!

Kb. 1 éves korukra lesznek akkorák, és ez még gyors növekedésnek mondható náluk!

1 éves koruktól 3 éves korukig még nőnek, de nagyon-nagyon lassan!

Kb. a 3. év végére állnak meg a növekedésben!

2010. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az oldal egy szar a képek is szarok az egész egy nagy csüngő szar!!!!!
2010. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!