Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen engedély kell ahhoz,...

Milyen engedély kell ahhoz, hogy vaddisznót tudjak eladni kell e hozzá egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szeretnék eladni vaddisznót és nem tudom, h ez mennyire törvénybe ütköző vagy, hogy magán embernek lehet e egyáltalán kereskedni vele.
2010. jún. 6. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

CSÁ!

NE TÖRÖDJ VELE ÉNIS FOGLAKOZOK VADAKKAL ÉS VADDISZNÓM IS VAN!KB 18-20NAP MULVA FIAL,HA ODAKERÜL A SOR VADÁSZAPRÓ+VADÁSZMESTEREN FENTLESZ!SZAL A KUTYA NEM FOGLALKOZIK VELE MI VAN MEG MI NINCS!HA KÉRDÉSED VAN IRJ!

CSÁ!

2010. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Már a tartásához is engedély kellene....
2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is azt halottam, hogy engedély kell a tartásához és ahhoz is ha kereskedni akarunk vele.
2010. jún. 7. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem hogy engedély, de úgynevezett vadtenyésztői végzettség is kell hozzá.
2010. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a CSÁ-s, csupa nagybetűs nekem is írt egy kérdésemre, detto ugyanígy, vajon milyen baja lehet h így ír.

No mindegy. Amúgy eleve ahhoz is kellett volna engedély hogy tarts, tenyésztsd sztem.A vadásztársaság nem örül majd neki ha kiderül.

2010. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!