Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az állatkerben ha azt szeretné...

Az állatkerben ha azt szeretné a puma h simogassák ék dörgölődzik a kerítéshez oda lehet nyúlni úgy h ne harapjon meg? (tudom h nem szabad benyúlni de csak odaérnék hozzá)

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 19:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"Odaérnék hozzá"ez hozzáérnék lett volna XD
2018. máj. 16. 19:05
 2/18 A kérdező kommentje:
Ék=és bocs csak siettem
2018. máj. 16. 19:05
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem, ne nyúlj be. Leharapja a kezed, és amúgy is tilos a szabályzat szerint.
2018. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A puma nem szeretné hogy simogassák. A szurikáta se akarta hogy simogassák. Aztán ha a hülyegyerek megsérül, mindenki más lesz a hibás. A dörgölődzés nem azt jelenti hogy bratyizni akar az emberekkel. Ne érj hozzá, hagyd békén. igy is éppen elég stressz éri az állatokat az emberek jelenléte miatt.
2018. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Persze, nyúlj be. Azt csak genyaságból írtàk ki, hogy ne nyúlj be a vadállatokhoz, mert irigyek. Ők akarják simogatni és szeretgetni a pumákat, a tigriseket, meg a mackókat. Bátran dugd be a fél karod, esetleg próbàld a fejedet is áttuszkolni a rácsok közt. Jaj, akkor úgy megszeretgethetitek egymást a kis bújós pumácskával, hogy csuda!
2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oké nem nyúlok hozzá 3. Te tudom hogy troll vagy
2018. máj. 16. 19:18
 7/18 A kérdező kommentje:
Fú az a hülyegyerek 😤 őt kellett volna földhöz csapni! 😞😢
2018. máj. 16. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Óriási, jóvátehetetlen hibát követet el, de akkor is csak egy gyerek. Aki pajtizni akart egy vadállattal, az meg védte magát- az istenbarma meg ijedtében megölte az állatot. Kedves kérdező! begy darabig dolgoztam állatkertben, igaz csak kertészként, de valamit megtanultam: A rácsok igazából az állatokat védik az emberektől- ugyanis az emberek akaratlanul is szörnyetegek tudnak lenni.
2018. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi.😸 köszönöm mindenkinek!🙌
2018. máj. 16. 19:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért dörgölőzik, hogy simogasd, hanem megjelöli a területét.


Plusz elég egy apró hiba (úgy mozdul a kezed, hogy beindul tőle a vadászreflex, vagy csak játékból akar egyet "nyammogni" a kezeden) hogy hatalmas tragédia legyen belőle. Neked jobb esetben "csak" a fél karod veszhet oda, a macsekot pedig kilőhetik hogy téged megmentsenek.

2018. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!