Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez igaz a farkasokról?

Ez igaz a farkasokról?

Figyelt kérdés

Sokszor botlok bele ebbe a képbe, de páran írták már, hogy kamu:

[link]



2018. jún. 6. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A falkavezér nem hátul, hanem elöl megy. Ő vezeti a falkát, hogy tudná hátulról? Ő ugrik elsőként a zsákmányra, övé az első falat.
2018. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Igaz a leglasabb tempojat veszik fel, hogy le ne maradjon persze nem amikor vadasznak
2018. jún. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Jaj hogy utálom az ilyen "szép gondolatokat" meg motivációs mizériákat. Amúgy kamu, mint előttem is írták.
2018. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A fotó a fenti szöveggel valamikor 2015 decemberében kezdett el terjedni az interneten, valószínűleg olasz forrásból. A kép valós, a Snopes szerint a Frozen Planet című, BBC-dokumentumfilm egy 2011-es adásából származik, de az eredeti környezetben egészen másfajta leírás tartozott hozzá.


Eszerint az Észak-Kanadában lefotózott farkasok valóban azért haladnak sorban a mély hóban, hogy energiát spóroljanak, de a csoportot nem a leggyengébb farkasok vezetik, hanem éppenhogy a falka egyik legerősebb tagja, az alfa nőstény."


[link]


[link]

2018. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a legújabb megfigyelések szerint elől megy az alfa nőstény közvetlenül mögötte az erősebb falkatagokkal, hátul az alfahím szintén néhány erősebb farkassal. Középen pedig a kölykök és az idősebb, gyengébb példányok.
2018. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!