Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Imádom a denevéreket! És...

Imádom a denevéreket! És lehet-e otthon tartani? És ha lehet milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
kis denevérre gondoltam

2018. jún. 13. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, védett állat. Emellett rendkívül sok betegséget terjesztenek, többek között a veszettséget is nagy számban.
2018. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A denevérek az emlősök második legnépesebb faja (a rágcsálók után), mégis melyikre gondolsz?
2018. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakhatsz ki direkt denevéreknek készült odút.


pl ilyet:

[link]


de háziállatként nem tarthasz

2018. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
100%
Simán lehet tartani trópusi fajokat, nem engedélykötelesek. Éppen csak rettentően igényes és nulla élményt nyújtó háziállatok. Kvázi berendezheted a lakást állatkertnek. Valamelyik Eidolon fajt pl. nemrég láttam hazai hirdetésben. Egy törzskönyves kutya ára volt, és erre jön még rá a felszerelés, állatorvosi költség.
2018. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősnek volt gyümölcseső denevér egy rövid ideig.

Nagyon macerás állatok. Megvenni is drága volt őket, s ezt követően a dolgok elindultak meredeken lefelé...

Nagyon nagy hely kell nekik (minimum egy félszoba), nem csináltak semmi különöset, és végül azért szabadult meg tőlük, mert az egész lakás, de még a szomszédság is, tele lett muslicával...

Az erjedő gyümölcsre rengeteg muslica jött, szálltak mindenhova, büdös volt a lakásban, ja, külön fűteni kellett rájuk, szóval ő is hamar rájött, hogy ezt a projektet inkább szkippelni kellene.

Szerintem tegyél le róla, és inkább nézegesd őket a szabad természetben, ahova ők valók.

2018. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcseső = gyümölcsevő, bocsánat, késő van már :)

azt, hogy pontosan melyik faj volt, nem tudom.

2018. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!