Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok az oroszlanokrol...

Mit gondoltok az oroszlanokrol? Miert mondjak hogy ök az allatok kiralya?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A sörénye miatt?
2018. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az oroszlánokat, de azt én sem értem, miért pont az oroszlán az állatok királya. Elég sok állat van, ami végezni tudna az állatok királyával is, pl. szibériai tigris, jegesmedve, grizzly, nílusi krokodil stb.
2018. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

utolsó kihagytad a növényevőket

elefánt víziló stb

2018. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A kórkozó baktériumok pedig az összes felsorolt állattal végezni tudnának. Ilyen alapon a baktériumok az állatok királyai...kivéve, hogy nem állatok, mert egysejtű prokarióták.

Szerintem az állatok királya nem az alapján jár neki, hogy hány állat tudna vele végezni. Ez alapján az ember is lehetne az állatok királya. (Tudom, valaki szerint az is.)

2018. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

a szibériai tigris nem öli meg az oroszlánt ....

szerintem azért az állatok királya mert az egyik(ha nem a legbrutálisabb) legjobb harcos a ragadozók közül na meg ott a sörénye.

2018. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van
2018. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1vs1 esetén a szibériai tigris nyerne. De szerintem az ember az állatok királya (sajnos).
2018. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!