Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ormányos medvét miben lehetne...

Ormányos medvét miben lehetne tartani?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom akkor lehet tartani otthon is (ha meg nem jól akkor csak egy befogott szerencsétlen állatot árulnak jófogáson).Nem tudok semmilyen karámot találni ami megfelelő lenne szerintem neki (mert meg szeretném venni).
2018. okt. 30. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is karámban, valamiféle nagy ketrecben kéne.

A lovardában ahol régen lovagoltam volt 2. :)

2018. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miben lehetne mert semmit sem találok interneten ami elég nagy lenne számára.
2018. okt. 30. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Kerti kennelt kell építeni neki.
2018. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, itt is ólban van, egy oldal drót-ketrec: [link]
2018. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet venni csak "alkotni" egyet?
2018. okt. 30. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már így állsz hozzá akkor ne tarts ilyen állatot. Rendes kennel kell neki, sok foglakozással. Dolgoztam olyan ormányos medvével amit megvettek a gazdái mert jajj de cuki, de csesztek foglalkozni vele, és harapott mint a veszedelem ha olyan kedve volt.
2018. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék venni mert nem tudok miből építeni és azt sem tudom hogy hogyan kell megépíteni.(hogy milyen magas...)
2018. okt. 31. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy egy ilyen állat mit eszik, mik az igényei és hogyan kell vele foglalkozni? Mert előbb a tudás legyen meg, utána kezdj el gondolkodni a vásárlásban.
2018. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy hogyan kell egy ilyen állatot gondozni!Ha nem tudnám akkor már rég megvettem volna egy miniatűr karámba amiben épp hogy elfér és jólvan.
2018. okt. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!