Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mecseki tigris ügyéről?

Figyelt kérdés
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy tényleg tigris kószál(t), a Mecsekben? Tudom nem mai történet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek, hogy kerülhetett oda?

2018. nov. 3. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál valami forrást csatolni? Én nem tudom miről van szó pedig a Mecsek mellett élek.
2018. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2018. nov. 3. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem tartjuk elképzelhetőnek!!! Neked tényleg annyi eszed van, mint egy hatévesnek?
2018. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valaki illegálisan tartotta...
2018. nov. 3. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Kamu.
2018. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen mekkora ügyet csináltak és hittek egy 6 éves kislány képzeletének. Az emberek butaságát és megtéveszthetőségét bizonyítja, hiszen nem volt tigris, mert nem tűnt volna el szőrén szálán.
2018. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én születésem ota a mecaekbe élek soha nem halottam róla. Pedig ha igaz lenne már mindenki tudna itt nálunk róla. Elég sok lovas közösségbe járok én is rwngeteget lovaglok terepen és soha senkitől nem hallottam.
2018. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen noname híroldalaknak még azt sem szabad elhinni, ha az ellenkezőjét írják. :) Mégis honnan kerülne Mo.-ra egy tigris, ami egy másik kontinensen él?
2018. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Én is kamunak tartom, de te egy nagy hülyeséget írtál.... Amerikában is sokan tartanak illegálisan tigriseket, és az is egy másik kontinens....
2018. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Magyarországon hol és miért tartanának szerinted illegálisan tigriseket? Azért az feltűnne a hatóságoknak, ha valaki tigriseket tart.
2018. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!