Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha valahogy ez a két állat...

Ha valahogy ez a két állat találkozna melyik nyerne egy harcban?

Figyelt kérdés

Egy farkas vagy egy foltos hiéna?

Miért?


(elméleti kérdés)



2018. dec. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem farkas a labai miatt ,és az eszesége miatt
2018. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a testfelépítése miatt inkàbb a hiéna 🤷🏻‍♀️
2018. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivel mind a két állat falkában, csoportosan vadászik és ejt zsákmányt, amennyiben mindkét állat egyedül lenne, falkától elszakadva, elég kiegyenlített lenne a küzdelem.

Talán a farkas az erős állkapcsa és fürgesége miatt ha egyszer fogást talál a hiénán, akkor meg is nyeri a küzdelmet.

2018. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért?
2018. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, csak gondolkodtam.
2018. dec. 29. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez a két állat találkozna két irányba futna.
2018. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3!!

A farkas az erős állkapcsa miatt? A hiéna az összes többi emlőst felül múlja harapásban, bele értve olyan nagytestű ragadozókat is mint a jegesmedve, a grizzly vagy az oroszlán.

Nameg egy nőstény hiéna 65-80kg között mozog, míg egy kifejlett hím farkas csak 40-50kg(kivéve a timberwolf az 80-ra is megnőhet).

2019. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló kétlem hogy a farkas eszesebb lenne a hiénánál. Készítettek dokumentum filmet amiben az oroszlánok és a hiénák intelligenciaját mérték össze. A hiénák pedig olyan megoldásokat találtak egyes problémákra amit eddig csak főemlősöknél figyeltek meg.
2019. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!