Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol engedjünk el egy sünt?

Hol engedjünk el egy sünt?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka a főutcán kóborolt.Nagyon megsajnáltuk, ezért hazavittük. Hol engedhetnénk el, mert nincs ötletünk.

Egyébként ma megetessük, mielőtt elengedjük? Mit adjunk neki enni, konzerves macska kaja megfelelne?


2010. júl. 3. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a KOssuth utca 11 szám alatt kéne elengedni!! De ha tévedek szoljatok rám.. xD

Nemkellet vna elvnii. lehet kölykei vannak.. vigyétek ugyan oda vissza ahol volt4

2010. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a macskakonzervet, vagy gyümölcsöt, de nem hiszem, hogy bármit is enne. Erdős részen próbáljátok elengedni, minél messzebb az autóktól. Az utakon úgyis meghalna egyszer.. :( Vízzel is kínáljátok meg.
2010. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A Fő utcátok forgalmas hely? Veszélyben lenne ott? Megértem, hogy félted a sünit, de mégis ott lenne érdemesebb elengedni, ahol találtátok, mert lehet, hogy kissünök várják "otthon" és ha máshová viszitek, az kicsik éhen pusztulnak.

A macskakonzerv, apróra vágott párizsi, feltört nyers vagy akár főtt tojás nagyon finom falat a sünnek, hozzá friss vízzel, mennyei lakoma!

2010. júl. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Asszem Kossuth Utca 11 szám :)

Adtunk neki ilyen alutasakos cicakaját.

Ma reggel felkelt, annyira aranyos. (Még most látok eőször sünt.) Csak szegénykém nagyon fél meg ideges. Mindjárt visszavisszük.

Egyébként elsőválaszoló. Honnan tudtad?? xD

2010. júl. 3. 08:16
 5/15 A kérdező kommentje:

Jahh... szerintünk nincs még egy éves sem. Egyszer elénkhoztak egy összegubózódót...jahh,akkor már láttam sünt, csak akkor nem "nyílt ki" vagy hogy mondjam :D . És az sokkal nagyobb volt, ő volt az anya.

Szerintem egy olyan őszi alomból lehetett.

2010. júl. 3. 08:37
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok..

Eltaláltam??XD csak hülyeségből mondtam vmit.. :D

2010. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
rendőrség elött rakjátok ki
2010. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
bazzeg az 1. vmi mentaista féle O.o
2010. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jahh...lehet XD

Csak amúgy ki hogy hívja, mert van akinek Jókai 11, de van akinek csak Kossuth 11.

Amúgy a fő utcánk neve Kossuth utca xD

2010. júl. 3. 21:26
 10/15 anonim válasza:
24%

Megsajnáltuk...ehhe

Arra gondoltál már, hogy talán ezzel okoztázok a legnagyobb kárt? Szerencsétlen állat. Te mennyire örülnél, ha felkapnának valahol, és kidobnának utána valahol teljesen máshol? Csak mert megsajnálnak...gondolkodni és kéne néha, mert a rosszindulatnál nem kevésbé kártékony dolog a butaság.....

2010. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!