Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy adott faj hol él?

Figyelt kérdés
Természetfotózással foglalkozok a szabadidőmben és negyjából ott tartok hogy egy bizonyos állatra mennék.(eddig azt fotóztam amit láttam)Azt hogy pl:gyurgyalag hol él a környéken azt honnan tudhatom meg?Valami nyilvántartás nincs erről?Elég béna helyen élek mert itt nincs csak egy-két haladó természetfotós.
2019. márc. 31. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol élsz,melyik megye? Sz-Sz-B megyében tudok gyurgyalagokat. MME tag vagyok.
2019. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Borsod!Nem konkrétan csak gyurgyalagot keresek az csak egy példa volt de egyébként az is jöhetne!Az a baj hogy itt már a kisebbség mindent lebont és tönkretesz.
2019. márc. 31. 21:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg úgy gondoltam ezt a "hol él" kérdést hogy egy pontos erdő/mező részt.Nem olyanra hogy miskolc mert akkora területeken megtalálni nehéz nehéz!
2019. márc. 31. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Be lett linkelve de ha ennyire nem vágod akkor itt megtalálod, a madarakra is tudsz szűrni és a területet is lehet zoomolni.

2019. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Sz-Sz-B megyében,Kisvárdán tudok konkrét helyet,ahol vannak gyurgyalagok.


Szerintem vedd fel a kapcsolatot az MME-vel!

2019. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Az a program azt mutatja hogy itt semmi nem fészkel!Aggtelek környékén.

2019. ápr. 1. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!