Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » SOS! Bent van a szobábanegy...

SOS! Bent van a szobábanegy imádkozó sáska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szobámba nem tudom hogy, de bejutott egy sáska, zöld és óriási. Bezártam az ajtót és kijöttem a nappaliba, de nem merek bemenni, mit csináljak? Lehet valami segítséget hívni ilyenkor? Hány napig él egy sáska?
2019. jún. 12. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha túlvagy az incidensen, keress fel egy pszichológust - a fóbia viszonylag gyakori dolog, és elég logikátlan is, igen. De jobb, ha legyőzöd :)


Szomszédot, közel lakó családtagot nem tudsz esetleg áthívni?

2019. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos muszáj lesz odamenned, hogy megszabadulj tőle. Csak addig, amíg ráborítasz egy poharat.


Az alátétet szorosan tartsd a szájához, és akkor nem lesz semmi baj. Ha egy kicsit mocorog is, gondolj bele: ez csak egy rovar, képtelen kijutni a csapdádból, nem fog tudni hozzád érni, de egyáltalán rád nézni sem.

2019. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl rajta, még mindig bent van a szobában, azóta nem mentem be. Nem tudok senkit áthívni. Valaki esetleg aki pécsi, nem tudna segíteni?
2019. jún. 13. 15:55
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Lehet inkább a mentőt kellene kihivni a Kérdezőhöz? Látszik, hogy nincs jól! Küld el a cimed priviben!
2019. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet, hogy a szóban forgó sáska már kiment a szabadba (ahogy bejött) és már rég a hetvenhetedik szomszéd kertjében dőzsöl, mig a Kérdező a nappaliban szenved...
2019. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%
Pszichiátriai eset vagy....
2019. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Na mizu?
2019. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is valahogy így érezném magam ha egy nagy keresztespók függene az ágyam felett.


Tudom, hogy abszolút ártalmatlan, nem is fog pl. az arcomba ugrani, mégse merek közel menni hozzájuk.

2019. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Bementem, és még ott volt az ablakon. A porszívó csőhöz hozzáerősítettem a seprűt, így olyan hosszú volt, hogy keresztülért a szobán. Kinyitottam az ablakot, és nagy nehezen kitettem, de egy jó fél órát vett igénybe. Le is izzadtam, bár inkább a stressztől, féltem, hogy rám ugrik.
2019. jún. 14. 10:13
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hurrá, kipakoltad! :)
2019. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!