Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » SOS! Bent van a szobábanegy...

SOS! Bent van a szobábanegy imádkozó sáska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szobámba nem tudom hogy, de bejutott egy sáska, zöld és óriási. Bezártam az ajtót és kijöttem a nappaliba, de nem merek bemenni, mit csináljak? Lehet valami segítséget hívni ilyenkor? Hány napig él egy sáska?
2019. jún. 12. 23:29
1 2 3
 21/23 Cokmok Istvan válasza:
30%
Ha imadkozo saska,akkor elmondasz ket Miatyankot es egy Hiszekegyet es utana kimegy a hazbol.
2019. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
82%
Kicsit késve tudom, de.... :EMBEREK! Mi az, hogy nem százas?! Mi az, hogy pszichiátriai eset?! Mi az, hogy gyújtsa fel a lakást?! Ti torz lelkű büdös barmok! Fogadok, hogy nektek is elő lehetne húzni valamit a tarsolyból amitől össze-vissza fosnátok azt a szemét picsátokat!
2020. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, kicsit megmosolyogtam ezt a kérdést anno, amikor aktuális volt :)


#12 vagyok.


Nnna...


A napokban bejött hozzám egy éjjeli lepke. Próbáltam összeszedni a bátorságom hogy elkapjam, de elég hamar feladtam.


Kitúrt a szobámból egy nyamvadt lepke! Máshol kellett aludnom.


A sáska még legalább ragadozó, érted :D Bár az sem ártalmas az emberre. Ez meg egy nyomorult "vegán" lepke! (oké, tudom hogy nem mindig vegán, ebbe most ne kössünk bele. Nem vadászik aktívan, na.)


Odáig fajult a dolog, hogy inkább csak direkt neki vettem egy csomag cukrot és egy üveg (legolcsóbb) vörösbort. Egy lepkevadász blogon olvastam, hogy be lehet rúgatni így a lepkét egy pár percig, nem fog tudni mozogni. Csapdába akartam ejteni, hogy ki tudjam hajítani az ablakon és csókolom.


"Sajnos" addigra kitalált magától is a szakadt szúnyoghálón keresztül :D

2020. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!