Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Costa Rica vadvilágát bemutató filmről?

Figyelt kérdés

Itt kell megtekinteni:

https://www.youtube.com/watch?v=LJ9hqTzWLJA


Mi a véleményetek a mondanivalójáról? Az ország és az őshonos állatok bemutatásáról?



2019. júl. 9. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de a narrátorról ez jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=FNXj6im3-Zc

2019. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

kérdező nem te csináltál egy ilyet tavaly?

vagy ez ugyanaz?

azóta nem lett jobb a felolvasásod.



első, azt hittem, hogy egy transzvesztitát linkelsz, de ez se rossz.

2019. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
F FÖ
2019. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az a véleményem róla, hogy nem tudtam magam rávenni, hogy eljussak a mondanivalójához, mert ezt 3 percnél tovább nem tudtam hallgatni.

Ezt egyszerűen be kéne látni, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Az egész anyagot teljesen hazavágja ez a narrálás. A nullával teszi egyenlővé, mert annyira irritáló, hogy képtelenség még odafigyelni is, nem még élvezni.


Életemben nem hallottam még embert élőben így beszélni, annyira természetellenes. Tehát elég nagy esélyt adok neki, hogy a narrátor se így beszél élőben, pl mikor nem előadást tart, hanem a haverokkal beszélget.

Csak azt nem értem, hogy akkor egy ilyen helyzetnél miért borul el az elméje, és bohóckodik mint valami down kóros.


Vagy ez valami ilyen monty python-os humor akar lenni? Hogy ráhúzol egy komoly témára egy ilyen szürreális izét?

Mert elég nehezen tudom elképzelni, hogy ha ezt valaki visszahallgatja, 10 másodperc után nincs annyi önkritikája, hogy azonnal kitörölje mindenhonnan a hangfelvételt, hogy nyoma se maradjon.


Szóval ez valami ilyen trollkodás akar lenni?

2019. szept. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer már megmondtam nyersen és érthetően, hogy ezt hagyd abba.
2019. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!