Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mik bosszantanak az anyos,...

Mik bosszantanak az anyos, aposod reszeröl?

Figyelt kérdés

Mennyire hagyod magad?

Mennyit nyelsz mert a parod szülei?

Mennyire fontos velük a jo kapcsolat?

Mik azok amikkel az agyadra mennek?Ami már tul sok?

Mivan akkor ha a parod nem ert meg velük szemben?vagyis a szüleit partolja?


2019. júl. 25. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Engem a menyem bosszant a lustaságával és a nem törõdömségével.Viszont szó nélkül türöm.
2019. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Párom az apja második házasságából való. Ezért párom fiatal 20 éves, míg az apja már elmúlt 60. Van egy bátyja, aki 40 éves elmúlt. Na nálunk ő okozza após helyett a kellemetlen szitukat. Folyton beleszól a dolgainkba, folyton úgy jön át, hogy előtte 5 perccel szól. Ha épp fekszünk már vagy épp nem vagyunk otthon, nála az se akadály, akkor is ugrani kell neki és találkozni kell vele. Ami még idegesítőbb mikor közli hogy fél óra és itt van, olyankor van hogy 5 perc múlva jön, de olyan is van hogy 1 óra múlva, tehát kiszámíthatatlan. Én általában csak páromnak panaszkodok erről és csendben tűröm a dolgokat. Nekem fontos a jó viszony. Egy ilyen miatt nem akarok senkivel sem rosszba lenni. Szerencsére a párom velem ért egyet.
2019. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az exanyósnál az bosszantott, hogy sajnos nem volt saját élete, és folyton azt akarta, hogy menjünk hozzá látogatóba, de ezt nem így mondta kerek perec, hanem mindenféle feladatokat kitalált, amiben feltétlenül és mindenképpen segítenünk kell, és pont azon a hétvégén, máskor nem lehet. Mi persze mentünk, de ez nagyon idegesített, hogy miért nem tud egyszerűen csak meghívni. Amikor viszont erre rákérdeztem, mindent tagadott, hát nem akar ő minket ugráltatni csak úgy, de hát most ez halaszthatatlan volt... pl a padlást mindenféleképpen ezen a hétvégén kell kitakarítani, úgy, hogy 10+ éve nem járt odafent... De végül is ez egyáltalán nem volt annyira gáz, csak tökre bosszantott.

De ő azóta már nem anyósom.

A mostaniak eléggé problémásak, ezért aztán egyáltalán nem tartom velük a kapcsolatot, így azt tudom mondani: ővelük bizony az égvilágon semmi problémám nincs :D Páromnak mondjuk annál több. :(

2019. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mi küldföldön elünk,ferjem testvere 20kmre tölünk.

Evente 3-4-5 ször jönnek altalaban 1 hetre.

Persze ugy mindezt ferjem testvere targyalja le velük.Tegnap tudtam meg h 2 hetre jönnek agusztusban.

Ugy fog kinezni h minden nap menni kell a testvereekhez ha ott alszanak.

Ha a ferjem sogornoje is begolyozott tölük küldik öket hozzank.

Marmint a ferjem menjen ertük,masnap vigye öket vissza.

Hetvegen egesz nap ott kell lenni.Az anyost 2-3 szor be kell vinni a varosba 30 kmre mert ö vasarolni akar.

Apos egesz nap iszik,ül a tv elött

Napi mozgasa annyi h elmegy piaert,vcre,meg leül az asztal ele enni.

Rohadt lusta egy ember.

Mikor ittvannak mindent tudni akarnak,hova megyünk,

mit csinalunk stb...

Anyos ha jön mindent megvizslat.

Ez kell neki meg az kell neki.Ha nemet mondok megvan lepödve.

Nagyon kimeritöek.

Masbol nem allnak ezek a napok mint az allando futasbol

es vigyazba allasbol.

Sokaig imadtam öket de par eve egyre jobban kezdem erezni h tul sok mar.

Tul sokat engedtünk.A ferjem megert meg nem is.

Igazandibol fel megbantani öket.

Szeretnem ha vegre a sarkunkra allnank

es szeretnem ha ö is partner lenne benne.

De a kerdes?

-Türnöm kell es nyelni mert a ferjem szülei?

-Vagy lehetek hatarozott ha megbantodnak ha nem?


A ferjemmel szeretnek a napokban leülni beszelni.

Nem tudom mire megyek vele.

De ha nem ert meg gondolkozzak a valason ?

Mennyire mehet tönkre a hazassagunk?

Igy h nem ertünk egyet.es miattuk sok a vita.


Sok bosszusagot depressziot okoznak.

Köteles vagyok elnezni vagy jogom van beleszolni ami minket is erint?

Vagy epp nemet mondani?


Azok akik kialltak magukert hogy dolgoztak fel h utaljak öt?

H tudja a hata mögött susmitolnak?

2019. júl. 25. 13:25
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Én kiálltam magamért, utáltak előtte is, utána is, úgyhogy tök mindegy. Kellett kb. 2,5 év mire túltettem magamat lelkiekben rajta. Igazából tőlük semmit nem vagyok hajlandó lenyelni, mert ne keserítsék meg az életemet, semmi joguk hozzá. A férjem időnként hazahozza a véleményüket sajnos, annyira belebeszélik. Ilyenkor ha nem nagy dolog, engedek, valamennyit muszáj.

Olyan nincs, hogy nem áll az én pártomra, mert akkor nem működik a házasság. Nálunk is így volt, de átállt szerencsére.

2019. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Á én ezt így tuti nem vállalnám, évente majd 1 hónapot vannak a nyakatokon. Gondolom a férjed testvére is imádja ezeket a látogatásokat. Utazzatok el, mondjuk látogassátok meg a te szüleid et, vagy bánom is én.

Az én szüleim legalább normálisak és önállóak ezen a téren, pl hiába invitáljuk őket 1-2 éjszakára, inkább szállodába mennek, hogy ne legyenek a terhünkre. Szervezünk közös programot, de tiszteletben tartják a munkánkat, életünket. Párom szülei is ugyanezek.


Amúgy meg a sarkadra kell állnod. Mondd meg a férjednek, hogy téged, meg a lakást is felejtsen el arra az időre, míg a szülei ott vannak. Egysz átjönnek hozzátok, megvendégeled őket, egyszer átmész sógorékhoz és annyi. Aztán, ha akar ő ugráljon nekik, de igazából ezt a testvéreknek kéne lejátszani a szülőkkel.

2019. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Melyik országban élsz, 3;-ik világ?
2019. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Állandóan a pénz körül forog minden gondolatuk, ez már nekem visszataszító.
2019. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

:) Hol is kezdjem..

Semennyire nem hagyom magam..volt h en vedtem magam tulsagosan.

Semennyit nem nyeltem mert parom szulei.

Nem fontos a "jo" kapcsolat nekem az a fontos h tisztelettudoan illedelmesen banjunk egymassal es ok is tartsak tiszteletben az eletunket.


Pelda: en epp nem dolgozom de fogok illetve ha kimegyunk mi is dolgozni azt hiszem lesz boven tennivalom.. Anyos egy arva szot sem szol h miert a fia segit most meg miert ez miert az.. mert en kerek perec megmondtam.. "majd ha en beleszolhatok abba h a te ferjed mikor es hany even at (sok sok even at) konkretan eltartott es ezt szamon kerhetem akkor te is ezt a nehany honapot mama." Lett volna cirkusz de nem csinaltunk..


Agyamra ment mikor ellenorizgetni akarta az eletunket. Nem hagytuk.


#4 es valaszolo! Nagyon durva amit irsz ezt ne turd el mert te nem vagy cseled !! :)

2019. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Hopppp bocsanat a 4-es pont a kerdezo! Szoval ezt ne viseld el..
2019. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!