Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez így?

Normális ez így?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már abból, hogy a férjem állandóan azt csinálja amit az anyja mond neki.


Most pl. ő hazament 2 hétre, én nem tudok mert dolgoznom kell,nekem nincs szabi. Az igaz,hogy nagyon sok az elintézni valója a férjemnek, és hogy napokig nincs szabadideje, de amikor van,akkor sem képes arra ,hogy az én anyámhoz elmenjen és legalább annyit mondjon ,hogy szia.

Ha én lennék otthon soha nem tudnám megtenni,hogy legalább ne köszönjek be az anyjának.

Most fogunk új lakásba költözni,és megbeszéltük,hogy végre mindenből olyat veszünk,ami nekünk tetszik és végre a saját cuccainkat használhatjuk,( az eddigi albérlet bútorozott volt,és volt benne a kanáltól , lábason át ,ágynemű, minden) Csak ezek már elég régiek és végre olyat szeretnénk ami a mi elképzelésünk.


De erre az ő anyukája már pakol nekünk mindent össze, törölközőt,poharakat meg mindent,de nekem nem kell ! és nem ezzt beszéltük meg! és a férjem meg jó anya , igen anya ,...hoz el mindent.

Az új lakásba a saját igéenyeim szerint esélyem sincs olyat venni amit akarok,mert majd azt kell használnom amit más ad.


Nem arról van szó, nagyon kedves ,meg minden,meg más örülne neki, meg sokan összetennék érte a kezüket,de én már eleget éltem úgy hogy mindig a másét használjam,végre a saját ízlésem szerint szeretnék megvenni mindent.


De ha az én anyám ad valamit, úh, azt inkább már ne , nem fér be az autóba,mondd meg nekik ne csomagoljanak annyi mindent,mert úgyse tudjuk meg ennni, nem kell.

Csak mindig az amit az ő anyja ad. Az ő anyja szent és sérthetetlen , az enyém az mindig szar.


Ez így a normális?



2019. júl. 28. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Amit a berendezési tárgyakról írtál, ott megértelek. Udvariasan mondd meg a férjednek, vagy akár az anyósodnak, hogy köszönöd, de ti inkább magatok szeretnétek újat vásárolni. Szerintem ezt anyósod megérti, pont azért mert ő is nő.

Abban viszont nem értek veled egyet, hogy anyukádhoz el kéne mennie, csak azért, mert ráér. Ha családi esemény van, ill. vendégségbe mentek hozzájuk, akkor általában tartson veled, ez várható el.

2019. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Normális.
2019. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Én sem járok az anyósomhoz. Minek?
2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A te hozzáállásod normális, viszont a férjedé nagyon nem.

ara készülj fel, hogy amíg házasok vagytok, addig mindig így lesz, az ö anyja megmondja, mit és hogy csinálhattok, megszabja az életeteket.

2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
*Arra
2019. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ő mindig elvárja ,hogy én az ő anyjával milyen legyek.

meg az ő anyja mindig beszólogathat nekem,azt mindig el lehet felejteni, ha ő az anyjával összeveszik akkor miután kibékültek az sosincs felhánytorgatva mert én nem teszem, de ő minden egyes vitánál minden hibámat, vagy a családomét elmondja. Csak az övé a szent.


Pedig nem az én anyám szájából hallottam vissza még a kapcsolatunk elején, hogy ha otthon laknánk már rég szétszedett volna bennünket.CSak ezt a férjem nem tudja,mert én nem akarom,hogy vitázzon emiatt.( Az egyik szomszéd mondta vissza,hogy az anyósom azt mondta ,hogy már rég szétszedett volna bennünket)


Néha azt gondolom,hogy direkt kóstolgat, hogy hátha majd nekiugrok,de nem fog ki rajtam,mert én szépen mosolygok és kedves vagyok.Nem éri el a célját.

2019. júl. 28. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem normális és ezt te is jól tudod.

Próbáld megbeszélni a férjeddel, ha gondod van a viselkedésével, mert később még nehezebb lesz!

2019. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonképpen miért vagy a férjeddel, ha ennyire bunkó és anyuka pici fia????
2019. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak én nem értem, hogy ez miért csak házasság után tűnt fel? 🤔 Ezt szakítottad, szagold, válj el, vagy állj a sarkadra. 🤷‍♀️
2019. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régen ez egyáltalán nem így volt mint most,a férjem sem volt ilyen.
2019. júl. 28. 21:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!