Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt miért kellett?...

Szerintetek ezt miért kellett? 26/N

Figyelt kérdés
Férjem 30.születésnapjára szerveztem egy meglepetés bulit. Meghívtam a munkatársait is mivel nagyon jó barátságban vannak. Testvére nincs viszont van 2 lány unokatesója akikre majdhogynem testvérként tekint. Őket is meghívtam, adtak is pár tanácsot a szervezkedéssel kapcsolatban. Mindent megszerveztünk, torták, lufik, ajándékok, sütemények, kaja, pia,zene. Aztán gondolkodtam havi háromszor találkozik a szüleivel. Mivel a csajokat meghívtam szerintem nem lett volna jó ötlet a szüleit kihagyni. Fiatal szülei vannak még 54-55 évesek. A viszonyom velük nem túl jó. Nem volt semmi komoly veszekedés se vita, egyszerűen tiszteljük egymást, de ennél komolyabb kapcsolat nem alakult ki köztünk. Még pár hete elmentem hozzájuk egyedül. Kb 100 kmre laknak tőlünk. Nem szerettem volna üre kézzel menni( szerintem bunkóság) vittem nekik csokit aztán elmondtam mi a helyzet. Szerveztem egy MEGLEPETÉS bulit amiről a férjem nem tud. Szeretném ha eljönnének. Kicsit beszélgettünk, buliról beszéltünk illetve a hétköznapokról. Szerintem én senkit nem bántottam meg, mert nem tudnék róla, hogy bármi sértőt is mondtam volna. Úgy váltunk el egymástól, hogy eljönnek és örülnek neki.A buli előtt láttam valami bántja a férjem, de nem mondta el. A szülinap nagyon jól sikerült. Miútán mindenki elment szólt a férjem, hogy beszélni szeretne velem, de ne akadjak ki. Azok után, hogy anyósoméknál jártam felhívta apósom a férjemet és mindent elmondott neki, hogy mire készülök és kinevetett. Mondta a párom, hogy érződött rajta a rosszindulat. Állítólag nagyon összevesztek, de a szülinap előtt nem akarta nekem ezt elmondani, mert látta rajtam, hogy milyen lelkes vagyok.Utána nagyon rosszul éreztem magamat, hogy ezt miért kellett. Ti ehez mit szólnátok?
2019. júl. 30. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%

Mivel én elég hamar felkapom a vizet, biztos felhívtam volna őket és elküldöm melegebb éghajlatra. Az biztos, hogy én kb. sosem állnék szóba velük ezek után.

De biztos vannak, akik higgadtabban kezelnék a helyzetet és inkább rájuk hallgass :-)

2019. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
Az én ajtóm ezek után zárva lenne a vén köcsög előtt.
2019. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
En is az elsö hozzaszolohoz hasonloan minden kapcsolatot megszakitanek velük. Ez a tiszteletlenseg es rosszindulat magasfoka!
2019. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
99%

Miért kellett? Hogy keresztbetegyen neked. Hogy a fia meglepi bulijából a meglepit elrontja, az nem is érdekelte. Neked akart keresztbe tenni, szerintem ez teljesen világos.

Én nem dühöngenék, nem is kérném számon őket (nyilván ez is cél lett volna, hogy kavarjáj a sz..t, te kikelsz magadból és nekik lesz mit felhozni ellened, amikor ellened hangolják a férjedet, és megalapozod a rossz viszonyt Ne add meg ezt az örömöt!) elvégre a férjed jól kezelte az egészet. Levonnám azonban a következtetést: tőlem semmi jóra ne számítson a két szemétláda, 3 lépés távolság, kizárólag a kötelező (minimálisra redukált, az is csak a férjed kedvéért) pofavizit, semmi több.

2019. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
99%

En sem kezdenek balhezni, de az biztos, hogy egy eletre megjegyeznem magamnak az esetet.

Mond meg a parodnak, hogy emiatt ne szomorkodjon es ne is erezze rosszul magat, te meg probald meg elhatarolni magad a szuleitol, amennyire csak tudod.

2019. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%
Én sem balhéznék, mert akkor máris nyert az öreg, hogy sikerült megszégyenítenie és kiborítania. De az tuti, hogy ezek után örüljenek, ha még köszönök nekik. Férjed jól érezte magát, és díjazta az ötletedet, ez a lényeg! :)
2019. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%
Én nem balhéznék, de többet nem szólnék hozzájuk, nem látogatnám őket és nem lennének hivatalosak a házamban. Nincs közös ünnep, karácsony, tudomisén. Ha ő akarja velük tartani a kapcsolatot, akkor tartsa, de én kimaradnék belőle.
2019. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonymousreview60 ***** válasza:
99%
Az összes fenti még egyszer.
2019. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem balhéznék. Valószínűleg annyira letörne, hogy nem is tudnék balhézni. Tényleg érhetetlen. És iszonyat gonoszság. Ráadásul a fiával szemben, mert az ő meglepetését rontotta el.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak, de én ezek után nem állnék szóba velük, és nem is jöhetnének hozzánk.

2019. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Én biztosan balhéznék, hát mit képzel magáról az ilyen. A fiáról van szó...

De legalábbis megkérdezném, hogy ezt miért kellett, esetleg már demens, hogy nem emlékszik a MEGLEpETÉS, ne mondjuk el részre?

Ezek után biztos hogy nagyon flegmáznék vele. De azt az örömöt nem adnám meg neki, hogy többet nem lát.

2019. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!