Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviseni! Utál az...

Nem bírom elviseni! Utál az anyósom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött hogy előttem a férjemnek csak egy kapcsolata volt, de az igazán hosszú már, az eljegyzésen goldolkodtak mikor bejöttem a képbe. Tamás(férjem) a főnököm volt egyszerűen beleszerettünk egymásba és bár tudom nehéz elhinni de semmi nem volt köztünk (úgy) amíg ki nem mondták a válást. De ez a család nagyon régimódi és egy szajhának tekintenek, pontosabban az apósom megértette és átérezte már a helyzetet, de az anyódom hát nem egy kis Miska. Bármit teszek az csak rossz, a legrosszabb viszont az hogy ki kell költözni az albérletből és sehol máshol nem tudnánk meghúzni magunkat csak náluk. Ez persze csak átmeneti, de azért mégis csak piszkál hogy hogyan fogok tudni vele kijönni. Szerintetek mi ténő legyek?

2019. aug. 1. 22:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem kerestek másik albérletet?

Mást nem tudsz csinálni : tűrni, nyelni.

2019. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%

Legyél végtelenül türelmes, még akkor is, amikor abba is belekötne az anyósod, hogy lélegzel. Neki az lesz a célja, hogy kiprovokálna, hogy tiszteletlen legyél és rossz színben tüntethessen fel, de ha nem engedsz neki, akkor talán ő is beleun a próbálkozásba.

Egyébként meg le is ülhetnél vele beszélgetni, hogy te szereted a fiát és a fia is téged, ezért ő neki boldognak kellene lennie, és meg kellene közösen próbálnotok a párod/fia érdekében elásni a csatabárdot. A férjed sem vált volna el, ha melletted nem lett volna boldog és az előző házasságában nem lettek volna gondok.

2019. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

A férjed nős volt amikor veled összejött? Mert azt írtad, hogy megvárttátok a válást.

Ha igen, akkor 3 dolgot tehetsz

1. Ha az anyósod szajhának nevezz, közöld vele, hogy kettőn áll a vásár, a férjed lépett félre a házasságában, nem te.

2. Soha ne költözz az anyósékhoz. Még pár hónapra se. Inkább béreljetek 1 szobát, vagy barátokhoz menjetek, de anyósékhoz ne. Pokol lesz ott neked.

3. Nem kell tartani az anyóssal a kapcsolatot. Mondoj amit akar, akinek akarja, de te nem mész, ő nem mehet hozzátok. Találkozások száma 0 vagyis nulla.

2019. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok kérdésre válaszoltam már ebben a kategóriában,de sosem írtam azt,hogy ezt a párosnak kell rendeznie. Na most írom. Mi az,hogy az ő új választottját nem fogadják el? Ezt neki kellene tudatosítani a szüleinek,hogy az a kapcsolat nem műkődött,és veled boldogabb a párod.sajnos aznosaköltözéses dologhoz nem tudok tanácsot adni,esetleg annyi pozitívumot,hogy így legalább még mutathatod,hogy te is egy rendes,normális lány vagy,és van a párod exênél is jobb nő a számára.
2019. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Hát sajnos pénzügyi okokból máshova nem tudunk költözni😞 Amúgy a helyzet sajnos bonyolult volt ugye mint irtam akkor jegyezték el egymádt amikor megismerkedtünk és még össze is házasodtak addig amíg még nem tudtam aztán persze azt nem hiszik el hogy 1 éven át semmit nem tudtam róla.Amúgy igen tűrni és nyelni kell a békát😊Köszi a válaszokat!
2019. aug. 1. 22:53
 6/37 A kérdező kommentje:
#6 hát bárcsak😞 csak sajnos náluk ez nem úgy megy,ha valaki valami olyat mer mondani az egyből egy utált személy lesz😠
2019. aug. 1. 23:04
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Ha felnőtt emberek vagytok, oldjátok meg az életeteket. Nem kell odacuccolni más nyakára. Utálod az anyósod, ő se bír téged, tök jó lesz egymást nézni egész nap. Én se szeretnélek, ha jönnél energiavámpíroskodni. Mert ha nem kedvelitek egymást, igencsak fogjátok szívni egymás energiáját.
2019. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Akkor jöttél a képbe, amikor már az eljegyzésen gondolkodtak...... utána meg vártál, amíg kimondják a válást.

Ez kb. úgy hangzik, mintha az esküvő után lenne az eljegyzés.

Csak én nem értem ezt?

2019. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

1. Költözzetek albérletbe. (Ha a párod vezető beosztásban van, nem lehet annyira rossza keresete. 2 fizetésből pedig átmenetileg fenntartható egy albérlet.)


2. Menjetek a te rokonaidhoz.


3. Te kiveszel egy szobát, ő meg hazamegy egyedül, amíg nem tudtok összeköltözni.

2019. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Anyóshoz költözni=élet összeomlása, válás, utána bizonytalan kikecmergés. Olyan és annyi munkát kell végezni, amiből kijön egy szerény albérlet. Mindenképpen jobb,mint az anyósnál, ahol szívességi lakáshasználó, megtűrt és kinézett személy vagy. Abból egészen biztosan semmi jó nem származik.
2019. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!