Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt hasonlo helyzetben...

Volt hasonlo helyzetben valaki? Tul lehet elni? Rendezheto?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem elegge a stilusomra mar banom,megsertettem az anyosom aki sirva ment el a hazunk elol,parom is ott volt de nem szolt. Mar leesett h nem volt helyes amit mondtam tettem de addigra mar sirva elment. Es apos szolt baratomnak h a kontaktot most hanyagoljuk miattam. Oke. De hogy lehet rendezni? Kesobb. Volt veletek ilyen? Mert csak azt olvasom h az anyos kicsinalja a kicsi fia baratnojet. De ha a baratno hibazott mi van?

22N

Szeretnem ha kesobb beke lenne.. de anyos pajtas nagyon nyomult rank folyton valamit akart. Es mar nagyon elegem volt mikor megmomdtam, Gorogorszagban tulsagosan lebarnult es mikor mutatta a szint azt mondtam h ez mar csunya nem szep igy. Magamban kellett volna tartanom,de torkig voltam azzal h 25 millioszor vmit hozni vagy mondani akart..


Igazabol azzal lennek elorebb mit tegyek ? Nem hivhatom fel mert a ferje pattogott baratomnak h NE hivjam.



2019. aug. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Akkor lettem volna jo fej ha mindenhez jopofat vagok es szepen mosolygok.. nem erti meg finoman. Most meg en vagyok a gonosz. Mondjuk a vasarnapi ebedjet meg is bszhatja mert van nekem sajat anyukam.
2019. aug. 1. 23:43
 2/45 anonim válasza:
28%

Szerintem azért nem kellett volna megsértődnie, mert az mondtad neki, hogy nem szép már rajta az erős barna.

Beszélj a barátoddal, hogy beszéljen az anyósoddal, ő csak tud rá hatást gyakorolni.

Amúgy igen, rendezhető még ez a viszony kettőtök közt szerintem.

2019. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Bunkonak tunt az irasom de nem vagyok az! Zavart vagyok. Rosszul erzem magam.

Apos hivta fel parom h baromira ki van ram akadva NE hivjam az anyost fel.


Baratom szerint tul sok serto dolgot mondtam az anyjanak miota ismerem. (7 ev..) mar egyutt lakunk. Addig turtem. De miota koltoztunk..es nem tul kozel de egy varos..egyenlore. Sajna anyos kimutatta a foga feherjet. Irogatott hivogatta parom engem h miert nem ott ucsorgunk vele ..dolgozik pedig nem idos..


Kozel 1 evig turtem. Elszakadt a cerna most.. Megmondtam h ne zaklasson mar minket mert jo lenne lejonni ugy h veletlen nincs a haz elott 2 szatyorral ami kedves gesztus NEHA.. de nem mindig.


En lennek a legboldogabb ha mukodne

2019. aug. 1. 23:49
 4/45 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem lep le sirva, ha nincs ra oka. Itt is "anyos pajtas"... Nem veszed eszre, milyen bunko vagy? A parod helyeben otthagynalak, mint a szel... Add meg a tisztelet masoknak.
2019. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
Hát pedig elég bunkonak tűnsz.
2019. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Neki nem mondtam h pajtas...
2019. aug. 2. 00:05
 7/45 A kérdező kommentje:

Sok sok sztori van ahol hol anyos hol a baratno cseszelodnek egymassal de en beket akartam mindig is.. ugy bejonni a hazba h anyos nem all elotte "veletlen" es nyugodtan felmenni meginni egy kavet.. En ennyit akartam.


Nagyon sokszor finoman utaltam ra.. semmi.

Ha megmondom szemtol szembe akkor meg az is baj a stilus miatt.


Azt hittem a parom arult el h nem szolt semmit az apja hivasara csak h jo jo szolok neki h ne telefonaljon (en) Aztan volt aki azt mondta h de rohadtul kiallt ertem azok utan h milyen stilusom volt XY nal a csaladjabol ESS mellettem maradt tovabbra is.


Most total nem lesz csaladi ebed + semmi hangulatom sem lenne inkabb a sajat csaladomhoz mennek DE ha lesz es alakulnak a dolgok egy ido utan muszaj lesz mennem.. Ott nem alazkodhatok meg h bocsanatert konyorogjek szoval csak kedves legyek gondolom.

Azt nem irtam h joszandeku no de engem nagyon terhelt. Sirtam miatta kikeszitett h tolta rank magat.. Parom csak ignoralta de akkor engem keresett h ez vagy az..nem birtam mar. Normal kontaktot akartam nem igy..

2019. aug. 2. 00:13
 8/45 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem, tudod, hogy te vagy a hunyó. Bármilyen elviselhetetlen volt már számodra az anyósom, tudod hogy neked kell helyre hoznod a kapcsolatotokat.

Ha az anyósod helyében lennék, nem várnám el, hogy megalázkodj, de azt igen, hogy elém állj és elnézést kérj tőlem és ne sunyizz.

Az egyéb konfliktusokat is meg kell beszélni, ne mosd össze őket ezzel az esettel.

2019. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, csak azt szeretnéd, hogy ha hazamész, anyósod ne álljon felpakolva a ház előtt. Szerintem ezt megoldottad.
2019. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%

Mit jelent az, hogy “rendszeresen” állt a ház előtt, és az, hogy finoman próbáltad neki jelezni..amúgy mit is és hogyan?


Ha megsirattad, akkor iszonyatosan bunkón és csúnyán kellett róla beszélned. Nem gondolom, hogy amiatt sirt mert azt mondtad hogy már túl barna.


A minimum az, hogy elé állsz és bocsánatot kérsz tőle, majd, ha már szóba áll veled.

2019. aug. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!