Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez kedves gesztus...

Szerintetek ez kedves gesztus vagy Nektek sok, zavaro lenne? 22N

Figyelt kérdés

Parommal kulom elunk, az anyukaja peksegben dolgozik es kb heti szinten kapnak ok is pekarut vagy olcsobban vagy ha marad DE friss akkor ingyen. Es hetente marad olyan sok,hogy onmaguknak,meg nekunk szokott adni: zsemle,kalacs,sutemenyek,brios,pogacsaa ilyesmit. Es akkor felhivja a parom h epp kell e valami esetleg masnap munkaba vagy vacsorara. Amugy a peksegben minden nap hajnali 5 kor van friss aru csak ez amibol hozhat hetente!


Es amugy szerintem kedves dolog. De van aki kiakadna ezen? Ugy hozza ide hogy fel sem jon sose csak parom ugrik le, ha o nincs akkor en. De sosem jon be. Mondjuk nem hivtuk be 😱😂 de megkoszontuk mindig. En annyit kertem h ne hozzon tobbet mint amit elfogyasztunk mert utalom kidobni az etelt.


Es mindig telefonal ha van pekaru (1 kislosarnyi) hogy jo e nekunk vagy sem. Ez igy azert korrekt nem? Mintha csak beallitana..


Ti orulnetek vagy zavarna?



2019. aug. 8. 15:55
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*külön

és

*kiskosárnyi


Bocs telefonrol irtam :(


Ti zaklatasnak vennetek vagy idiotan fogtam fel?

2019. aug. 8. 15:58
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék. Azért néha fel is hívnám magunkhoz. Amit nem esztek meg le is lehet fagyasztani általában.
2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
14%
Én nem örülnék, ha úgy hozna mindenféle megmaradt friss vagy nem friss pékárukat, hogy külön nem kértük volna.
2019. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%

Vigye őket a szegényeknek, vagy hagyja ott!

Amúgy se egészséges kilószámra zabálni a pékárut.

2019. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

JAAJ BOCS KIHAGYTAM HOGY ugy ertem elotte felhivja a paromat h "fiam van ez meg az es KELL e nektek a baratnoddel ebbol barmi? Ha nem nem viszem". Na ez MINDIG igy zajlik.


Igy korrekt? Vagy ki kellett vna csapnom a hisztit h mit kepzel ? Mert ugye parom mondta h X meg Y dolog neki kell es nekem meg 2 vmi kis izet kert h hozzon. Most ha ezen sirok akkor meg en vagyok gaz. Szoval igy nem serto?

2019. aug. 8. 16:08
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Igen, így korrekt, így teljesen rendben van.
2019. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A parom arra kert h ne csinaljam a feszkot mert megorul mar XD es h megkerte a telefonba anyukat h tenyleg csak azt adja amit lebeszeltek amire parom azt mondja h kell. Pl koszi anya 2 brios meg 10 kicsi pogacsa kell de a tobbit nem szeretnem kerni es a baratnom sem.


Es h ne en hivjam fel anyost meg csesszem le mert mar volt ilyen es balul sult el..


Szoval igy h anyukaja heti 1x ezzel hivja fel parom es nem jon ide be a lakasba varatlanul (nem adtunk kulcsot nem is fogunk!) Igy akkor rendben?


En ne csinaljak ebbol feszkot?

2019. aug. 8. 16:13
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen korrekt, kedves gesztus, a leírás alapján egy igazán aranyos hölgynek tűnik, aki tiszteli a határaitokat.
2019. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Meg utalni se utalt ra h feljonne csak hogy valaki ugorjon le a zacskoert es egybol ment is! Meg 2 szot se valtottunk. Mmint velem se de a fiaval sem.
2019. aug. 8. 16:15
 10/31 A kérdező kommentje:

Koszi h megnyugtattatok. Akkor o nem a mergezo anyos tipus ? :D


Amugy 6 eve jarunk a fiaval es eleinte az anyja nagyon durvan velunk akart lenni mindig.. Leultettuk. Megkertuk h hagyja a hatarokat. Ez volt 4,5 eve kb aztan nagyon lassan ugyan de "levalt" rolunk.. mondjuk baromi nehez volt eleinte visszafognom magam volt h nem is sikerult 😨😨😨😨


Aztan megbeszeltuk. Mar inkabb fut is el a kornyekrol nemhogy feljarna :D


Neha jo a pogacsa am. En imadom azt a pekseget de mivel szokott hozni..nem jarok be megvenni xD

2019. aug. 8. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!