Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem gáz?

Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

Anyós, após elvarja, hogy minden nap küldjek a babáról képet( ami amúgy nem esne nyílván nehezemre ... és eddig küldtem is) , de se nem látogatnak meg minket (más városban lakunk 1orara tőlük) se nem kérdezik meg hogy vagyunk , fel se hívnak minket. Nekünk ez nagyon rosszul esik. Akkor találkozunk ha mi megyünk,

de akkor persze egész nap náluk kéne lenni szerintük és ott is aludni.. ( én családom is ott lakik abban a városban) Csak szerintem nem érdemlik meg, hogy képet kapjanak vagy bármit?



2019. aug. 8. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok tőle, ha nem küldök elhordanak mindennek és én leszek a szemét, de annyira mérges vagyok rájuk, hogy nem érdemlik meg a képeket, amiért le se szarják amúgy mi van vele vagy velünk, gondolom kell a kép, hogy mutogathassák... vagy nem tudom nem értem.
2019. aug. 8. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szoktátok hívni őket, hogy jöjjenek? Vagy azt várod hogy csak úgy beállítsanak?
2019. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Vannak családok, ahol az a szokás, hogy bármelyik rokon beállíthat, meg vannak, ahol illik megvárni a hívást. Ha két ilyen család egyesül egy házasságban, vannak ilyen félreértések, hogy mind a két fél magában duzzog, "ez miért nem hív már", "ez miért nem jön már". A kommunikáció a kulcs.
2019. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

TE VAGY A LEGSZERENCSESEBB MENY! ISTEN ADJA H AMYOSOMEK IGY LESZRJANAK MINKET IS AMEN ISTENEM!

tedd ossze surgosen a 2 kezed es koszond istennek h meghallgatott es anyosodek nem zaklatnak !! Amen!

2019. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Az előzőnek igaza van, hidd el sokan örülnének ha akkor látnák az anyóst ha ők mennek :D

Én a világ összes pénzét oda adnám ezért :D

2019. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg tényleg csak arra kellenek a képek hogy dicsekedjenek. A párom anyjáék is ilyenek. Van másik fiúk is, tőle van unokájuk. Nem szokták egymást látogatni, a gyerekek nem is kedvelik őket...de mindig mindenkinek mutogatják a képeiket.

Náluk se szokás amúgy megkérdezni a másikat hogy hogy van.


Én mondjuk küldenék képeket továbbra is, hiszen csak "rokonok"...mondjuk nem napi szinten, hanem havonta vagy hetente csak. Mit változik 1 nap alatt a gyerek?

2019. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én soha senkinek nem küldök interneten, mert tudom, hogy tovább küldik pl férjem exeinek, anyós pár ilyennel jóban van. Úgyhogy néha hívunk elő pár képet, azt megkapják. De harmadik fél birtokába biztos nem hagyom kerülni a gyerekeim képét! Persze az elején vágták a pofákat, hogy de ők így szokták... Én meg mondtam, hogy igen, ők! De én nem így szoktam, úgyhogy ez van!
2019. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!