Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom elviselni a leendő...

Nem tudom elviselni a leendő anyósomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, mindig mikor a paromnal vagyok és ott van az édes anyukaja nem hagyja békén a barátomat tehát alapból semmit nem kell csinálnia de érdekes mikor én ott vagyok porszivozni kell fel kell mosni anyám kínja.... stb... természetesen besgitek de egyszerűen katasztrófa kicsit lefekszunk pihenni pár orarol van szo és kopogós nélkül betont drága anyuka hogy mi miért fetrengunk... nem bírja elfogadni hogy a kicsi kisfiának van baratnoje de az a probléma hogy mar betelt a pohár a folyamatos onsajnaltatasaibol hogy pl. Őt nem szereti senki... nem bírja már.... bele akar örülni a dolgokba... az a baj hogyha hozzam akarunk menni akkor meg 1 nap múlva szól az anyuka hogy hiányzik neki a kicsi fia és azonnal menjünk vissza mert nem bírja ki nélküle...

Nem bírom már... nem tudom mit tegyek, szerintetek?



2019. aug. 8. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy nem leendő anyós ő.

Ha a barátod nem bír állítani rajta, akkor te se pattogj , mert egy mama pici fiához van szerencséd.

2019. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem hogy anyósod lesz.Amig a kis fiacskája nem szakad el anyuka szoknyájától addig ez lesz,vagy ott hagyod.E mellé jön anyuci részéről a zsarolás mint írtad hogy nem szereti senki stb.
2019. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Az írásodat olvasva: talán nem akar egy primitív, tanulatlan, buta nőt a fia mellé... Érthető.
2019. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell ezt túl reagálni. Ha párod nem áll ki kettőtök ért,ez csak rosszabb lesz. Nem tudom hány évesek vagytok,de az írásodból ítélve fiatalok lehettek. Nem szoktam senkit szállításra buzdítani,de azt te látod,hogy pároddal tudsz e úgy közös jövőt tervezni,amibe az anyja nem szól bele. Első lépésként elköltözni tőle,hogy ne tudjon rátok nyitni. De gondolom a pasinak ezt meredek lenne meglépni,mert ahhoz igazi fütyi kell,nem olyan amit az anyuci simogat.
2019. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat,szállításra-szakításra
2019. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Mondhatni hasonló helyzetben vagyok,én is erre az oldalra jöttem segítségért.

Valószínűleg a párodat az édesanyja nevelte egyedul,ezert ennyire ragaszkodo.

Altalaban velunk is ez van hogy allandoan ott kell lenni,hivogatja,irogat neki.

Lassan mar kezdem azt hinni hogy a parom es az anyukaja kozott valami tortenik(vicc nyilvan):D. Ha itt van nalam akkor is ir neki mizu mitcsinaltok stb. Hidd el ha a parod ezen nem akar valtoztatni magatol nem fog javulni a helyzet. En sem tudom meg mit tegyek,de mar nekem is elegem van :)

Egyebkent az onsajnaltatas nalunk is meg van😁,de ezen sajnos te nem tudsz valtoztatni. Beszelj a paroddal hogy ez nem megoldas.

Egyebkent kivancsi lennek,hany evesek vagytok. Esetleg irhatsz privatban is ha szeretned jobban kivesezni.:)

2019. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

A párodat nem idegesíti?


Mond neki, hogy ez így bénaság! Ne legyen anyuci pici fia. Legyetek többet együtt és ne náluk! Ne vegye fel a telefont mindjárt. Majd 1 óra múlva... Ilyen kis praktikákat be lehet vetni!


Szoktassa le az anyját már most!


Az én férjem is hasonlóan anyás volt. Eljött hozzám, már hívta is és sírta el a bánatát. Ideig én sem szóltam, de amikor szinte oda sem ért már hivta és 1 ÓRÁT telefonáltak kb, mondtam hogy na ezt be lehet fejezni most már! Én ezt nem fogom tolerálni!


De sok mindent toleráltam mégis aztán más dolgokat anyukának.


Azért mondom ha jót akarsz magadnak, nem akarod enni a kefét mint én ettem, már most szabd meg a határokat! Ha nem tetszik akkor menjen az anyjához. Ha az anyja olyat mond ami sértő ne nyeld le! Sőt, már most odacibálnám a férjem az anyja elé, s mondanám, hogy na akkor majd 3asban mondja el amit gondol rólam! Ne a fia háta mögött! Erre most meg taktikát váltottak.


Mostani fejemmel "agresszívabb" avagy magabiztosabb lennék. Kár, hogy nem tudok időt utazni...

2019. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell napközben "kicsit lefeküdni pár órára", amikor a párod anyukáját vagytok látogatni? Legyetek vele, beszélgessetek, használjátok ki vele az időt, akkor lehet, hogy porszívóztatni sem akar majd titeket. Azért találja ki ezeket, hogy legalább addig is együtt legyetek. Figyelj, én is ideges lennék, ha a látogatóba érkező gyerekem órákig feküdne napközben a szobájában, mikor velem is lehetne, bocsi. Feküdjetek majd akkor, ha hazamentek.

Mondjuk tényleg kopoghatna. Ezt meg mondjátok meg neki.

2019. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, értő olvasás: "Nos, mindig mikor a paromnal vagyok"

Nem élnek együtt, a fiú él az anyjával.

2019. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Akkor sem kell fényes nappal, és azonnal ágyba bújnia a csajnak, ha átmegy hozzájuk.

Annyira nem viszkethet neki...


Gyanítom, hogy nem éjjel jön be a mama porszívózni.

2019. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!