Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van ennyi probléma az...

Miért van ennyi probléma az anyósokkal?

Figyelt kérdés

Miért van ez az egész ? Lehet ennek az oka az , hogy rivalizàl egyik a másikkal? Főként szerintem az anyós a menyèvel mivel nehezen tudják elfogadni , hogy már nem ő lesz a fiànak az ,,első,, és egyetlen nő az életébe ?

Nyilván fordítva is igaz de legtöbbször az anyóst szidják itt is.


2019. aug. 14. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A rivalizálás lehetséges. Engem azóta kedvel az exanyos amióta a fiaval elvaltunk
2019. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van vele harcom. Bár én már próbálom nem felvenni. Az én anyósom a legnagyobb színésznő. Tervbe van már a költözés mert most már eltudja látni/tartani magát és ilyenkor hirtelen nagyon beteg lesz minden baja lesz 😅
2019. aug. 14. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Ugyanazért amiért a menyekkel.

Ha egy panaszt kirak a menyecske, mindenki mellé áll. Undok anyós... Stb.

Ha ugyanazt a kérdést kirakja az anyós, akkor undok meny.. Stb...

Itt mindenki a kérdező ék ad igazat. Aki nem az levagyon pontozva...

2019. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezőnek
2019. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos van benne valami mert az apósokat nem szidják így.
2019. aug. 14. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert a nőket gyerekkoruktól kezdve arra neveli sok anya, hogy ne bízzon a másik nőbe, a másik csak rivális, a szebb az rivális, nőnek nő az ellensége, játszmákkal érhetsz el dolgokat, nézd le a nálad csúnyább lányt stb...holott sokkal jobb lenne az élet, ha bizonyos nők nem lennének gonoszak a másikkal.

Például amikor fúrják a szebb nőket. Hát attól, hogy kipletykálod, irigyled, még nem leszel szebb. :)

Nem tudom érthető-e.

Az meg sajnos tapasztalat, hogy a fiús anyák durván nőgyűlölők tudnak lenni.


Az exem édesanyjával pedig nagyon jóban voltam sokáig, imádtam azt a nőt.

Anyósom...na mindegy, én megértem mit nem szeret bennem, de néha már tényleg átmegy nagyon alja stílusba, például hall rólam egy félinformációt, aztán azt tovább költi és végül egy teljesen torz hülyeséget hallok vissza magamról.

Mondjuk ő mindenkit durván kibeszél, és nem túl megértő mások gondjaival szemben. Sajnos alapjaiban eltérő a felfogásunk, az életstílusunk.

De ennek ellenére, és a hülyeségei ellenére- mivel én sem vagyok hibátlan és én is tudok idióta lenni, egészen jól kijövünk.

A titok még az, hogy messzebb élünk, és ő nem szeret utazni. :I


Sokszor abból van a konfliktus, ahogy olvasom itt a kérdéseket, hogy közel laknak egymáshoz anyós és menye (családja).

2019. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a rivalizálás az oka. Az is lehet, hogy sok anyós úgy gondolja, a házassággal elveszíti a fiát, mert nem tőle fog már függni; nem ő készíti neki az ebédet, nem ő mossa a ruháit, hanem egy "idegen nő". Emiatt úgy érzik, hogy mellőzötté válnak. Plusz arra is gondolhat hogy nem számíthat majd a fiára. Ezek csak az én tippjeim, szerencsére engem kedvel az anyósom, így nem volt okom hosszasan gondolkodni ezen.
2019. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit írtok. Az én anyósom olyan mint egy gyerek . Ha nincs vele foglalkozva akkor durci van mindig a középpontban kell lennie.. érdekes nem? Illetve ugye már ,,én főzök a fiára,, és sokszor szó szerint lehetett látni, hogy húzza a száját , hogy nem nála eszik
2019. aug. 15. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem rivalizálás.

Az itt olvasottak alapján tényleg vannak debil anyósok, akik rá akarnak telepedni a fiatalokra, bele akarnak szólni mindenbe.

Másrészt vannak idióta menyek. Akik elvárják, hogy a párjuk ne mondjon az anyjának semmit, ne beszéljen vele, ne találkozzanak. A múltkor volt egy kérdés, hogy anyós heti 2x felhívja a fiát, hogy hogy van. Ezen a meny teljesen ki volt bukva, hogy zaklatja őket. Na ne már!


Én úgy gondolom meny és anyós közt van egy közös pont, hogy mindketten szeretik a férfit. Az egyik mint párt, a másik mint gyermeket. Ha ezt mindkét fél tiszteletben tartaná nem lenne ennyi gond. A másik, hogy senkit nem lehet kisajátítani, sem párt sem gyereket.


Én anyós és meny is vagyok, egyik részről sincs probléma. Egy kis alkalmazkodás, elfogadás, tolerancia, jóindulat.

2019. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10: Egyetértek , nagyon korrekt a hozzáállásod . Nekem már volt idő, hogy belefáradtam az anyósom állandó puffogásába. 4 év kellett hozzá , hogy egyszerűen olyan szintre jussak már vele, hogy nem érdekel mit csinál. Elfogadom , tisztelem de ennyi!
2019. aug. 15. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!