Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Furcsák vagyunk? Külső szemmel...

Furcsák vagyunk? Külső szemmel milyen?

Figyelt kérdés

Barátom és én a hosszú kapcsolatunk legelején mikor kb kamaszok voltunk és nem volt külön semmink,suliba jártunk stb. Anyukámmal vagy az ő szüleivel eljártunk ide-oda. Aztán mióta külön életünk lett mindenhova végre kettesben megyünk. Megjegyzem ő is mondta,hogy jobb neki végre csak velem boltba menni, nyaralni ketten,pihenni, állatkertbe menni,fagyizni, meg ilyen kis apróbb dolgok meg egyáltalán élni kettesben. Én nekem kín volt a szüleivel utazni bárhova..vagy veszekedtek a kocsiban,vagy az apja hisztériázott a többi sofőr miatt. Már csak látogatóba megyek hozzájuk,minden programot lemondtunk. Az anyja meg ebbe fásult bele,hogy miért nem lehet közösen. Ettől függetlenül lemondjuk,ha hív X helyre mert tényleg jobb ketten. Anyukámmal se járunk sehova,de làtogatom/látogatjuk.


Az ő anyukája hosszú hónapokig erőlködött,hogy miért. Furcsa,hogy egy pár ketten jár programot csinálni? Nem vittük moziba magunkkal az anyját és kiakadt a fiának aki csak mosolygott h értse meg. Mit lehet ezzel kezdeni? Meg váratlanul átjárt volna de a 2.váratlan alkalom után mikor kb szex után vagy közben voltunk és kopog a lakásunk ajtaján és kiszóltunk h bocsi nem jó máskor hívj fel, majdnem sírva futott haza.


Mi vagyunk furák?



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Nekem kicsit fura. Évente tényleg nem lehet 1-2 közös alkalmat beiktatni?
2019. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Igen, furcsa vagytok. Teljesen kizarjatok a családot az eletetekbol. Ha majd gyereketek lesz, nulla kapcsolata lesz így a nagyszuleivel
2019. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hívtak minket strandra a páromon keresztül kettőnket. Párom azt mondta hogy bocsi most nincs annyira kedvünk mert múltkor leégtünk a napon. Aznap tényleg itthon maradtunk. De rá 1 hétre kettesben leugrottunk a Balatonra és hogy ezt a szülei csak később tudták meg 1 szófordulatból..kb megsértődtek.. miez? Az én anyukám sose sértődik,nincs is egyedül de ő úgy van ha akarunk vele menni szólunk ha nem nem, külön nem hív de szívesen lát minket ezt mondta.:)
2019. aug. 18. 11:16
 4/28 Diazepam válasza:
54%
Addig jók voltak amíg fizették nektek a kis programokat,mi?
2019. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Anyósod a párodat meg téged a barátaiként kezel, ami nincs rendben.


Egy egy családi kiruccanás belefér félévente, kettesben minden jobb természetesen, de nem lesz ez így sokáig..most kezdtétek kiélvezni a kettes áldásàt, pár év és könyörögni fogsz társaságért.


Nem tesztek semmi rosszat, nem vagytok furák, most lettetek friss pár, ilyenkor ez természetes.


Anyósod viselkedik tapadósan, hozzá kell szoknia a változáshoz.

2019. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként a leszokást lehetne fokozatosan is csinálni, pl először heti program, majd kétheti, majd háromheti..
2019. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Éljetek úgy, ahogy nektek jó. Én sem szerettem semmiféle közös programot. Ebből kifolyólag én sem erőltetem rá magam a gyerekemre. Feltétel nélkül szeretem és támogatom. Persze nem vagyunk egyformák, és nem biztos, hogy mindenki hasonlóan gondolkozik. A későbbiekben pedig jól jöhet egy nagyszülő, úgyhogy mérlegeljetek.
2019. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Az a baja, hogy eddig volt program (más kérdés, hogy irreálisan sok), most meg semmi. Fokozatosan kellett volna csinálni,havi-kéthavi egy programba pl nem halnátok bele.

Tény,a szó nélkül átjárkálásnál tök igazatok van, vicc hogy az ember a saját lakásában ne szexelhet pl. nyugodtan, mert attól kell félni, hogy mikor töri rátok az ajtót az anyja. Ez egészségtelen, igenis legyen alap, hogy egy telefont megereszt, alkalmas-e nektek.

2019. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Egy csöppet nem vagytok furák, felnőttetek. Az unintelligens szülők ezt nem értik meg. Nem kell, hogy olyan társaságban töltsétek az időtöket, akikkel nem érzitek jól magatokat. Nem vagytok felelősek az anyós boldogságáért, oldja meg ő a saját programjait, keressen ehhez hozzáillő embert. Az illem kedvéért évi két-három ünnepi alkalom (karácsony, születésnap, névnap) belefér.
2019. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
Számomra furcsák vagytok, és baromira nem jól kezelitek a helyzeteket. Szerintem. Baromi megalázó lehetett, hogy a párod így elzargatta az anyját. Nem is értem, mivel érdemelte ezt ki?! Nem arról van szó, hogy nem lehet megmondani, hogy legyen szíves előtte szóljon, ha jön, vagy esetleg szépen csendben megvárhattátok volna, míg elmegy magától, "ha már egyszer nem vagytok otthon". Előbb utóbb megszokta volna ezzel a módszerrel is. Meg nem értem, miért nem lehet sehova együtt menni? Ok, ne menjetek együtt egy romantikus vacsorára, de mit zavar téged, ha ott van veletek mondjuk a moziban, vagy ha ott van a strandon, elfoglalja a helyet a törölközőn? Attól még lehet ugyanúgy strandolni, hogy ott vannak. Nekem olyan szaga van, mintha ki akarnád sajátítani a párodat, mindent csak veled lehet kettesben. Csak majd ha esetleg gyereleid lesznek, ne nyígj, hogy senki nem jön besegíteni! Hidd el, baromi szar, ha utál az anyós vagy az após, én már csak tudom, engem utál a párom anyja, mellesleg minden ok nélkül, mivel kb nem is ismer és meg sem akar ismerni, mert "ellopom" a fiát, holott semmi okot nem adtam ilyet feltételezni. Majd meg ne lepődj, ha a szülinapokra, karácsonyokra stb. csak a párod lesz hivatalos.
2019. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!