Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van lelkiismeretfurdalás...

Miért van lelkiismeretfurdalásom? Felnőttünk.

Figyelt kérdés

Élettársam szülei de inkább csak az anyukája vérig sértődött,hogy nem velük nyaraltunk. Normálisak voltak velem még akkor is amikor hibáztam és esetleg megbántottam őket. Illetve nem megyek mindig a párommal ha találkozik velük de szoktam menni. Legutóbb én kijelentettem,hogy ne haragudjatok,hogy kettesben akarunk lenni mert ez rólunk szól most, párom meg hozzátette,hogy ne hívják fel inkább írjanak ha valami van. Pihenünk. És ezen lettek kiakadva én meg ezért érzem sz@rul magam.. Vagyis természetesen amíg pihentünk megvolt az alap hangulatom.. Akkor az én családom miért képes megérteni, páromé miért nem? Párom jól tette,hogy nem hagyta,hogy ránk legyen ez kényszerítve. De mit tegyek a békéért?


Nem csak a nyaralásos dolog volt. Volt,hogy ide oda hívtak de örültünk,hogy végre ketten lehetünk már. Ezt mind páromra hagytam aki próbál nem sértően de világosan kommunikálni az anyjával.

Az anyukája sms-t írt nekem korábban (sose írunk kb de ha valami nagy dolog van felhívom és elmondom neki nekem ez egyszerűbb szóban de ez ritka) hogy ő mindig is jót akart jóban akart velem lenni,kedvel és nem érti mivel érdemelte ezt ki,hogy semmibe vettem! - és totál lelkiismeretfurdalást csinált. Válaszoltam hogy én sem akartam soha rosszat,de nem vagyunk gyerekek külön életünk van. De szeretjük!


Szóval.. de ez régebbi. Csak muszáj tartanom magam mert rajta érzem,ha nem lépek már rég rajtunk lógna.



2019. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
17%
"Rég rajtunk lógna"... ez annyira megalázó!A családod bxszki,nem hiszem el,hogy állandóan csak rajtatok "lógnának",nehogy már a telefon is zavaró?Olyan szégyenteljed a viselkedésed!
2019. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Tehát nem nyaralhatunk kettesben,nehogy megsértsük.
2019. aug. 20. 11:40
 3/46 anonim ***** válasza:
19%
Aztán majd csodálkozol mikor lesz gyerek és passzolnád le nekik hogy kettesben lehess a pasiddal nemet mondanak :-) vagy ha nektek kell majd segítség.
2019. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
22%
Ki a pxcsa mondta,hogy ne nyaraljatok kettesben?!Hát,hallod veled komoly gondok vannak,ha nem érted,vagy csak egy hisztis tini vagy az írásod alapján!
2019. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
23%
legrosszabb esetben van 21 nap szabitok..nehogy már ne legyen évi 3 nap belőle mikor elmehetnétek velük.
2019. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Itt az a baromi nagy baj,hogy nem a kérdésre kapom a választ. Csak engem bírál(tok).

Nektek lenne lekiismeretfurdalásotok a külön élet miatt?

Vagy elég kedvesnek lennem és kész.

2019. aug. 20. 11:47
 7/46 anonim ***** válasza:
17%

Itt az a baromi nagy baj,hogy nem a kérdésre kapom a választ. Csak engem bírál(tok).


Nektek lenne lekiismeretfurdalásotok a külön élet miatt?


Vagy elég kedvesnek lennem és kész.



A kérdésedre válaszoltunk. De amúgy nem, nem lenne lelkiismeret furdalásom, bár mondjuk én nem lennék olyan önző se hogy évi pár napot ne bírjak ki velük, ha alapból normális a viszony közöttünk. Csak nehogy majd pofára ess mikor neked kéne tőlük valami és nem veszik fel a telefont, vagy ha már nem leszel meghívva a családi rendezvényekre.

2019. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
43%
Eskű,hogy csak viccelsz?Ennyire buta nem lehet valaki,ne csináld már!Felnőtt ember vagy!Senki nem mondta,hogy nem nyaralhatsz a pároddal kettesben,de nehogy már a telefont nem bírod felvenni három percre!Vigyázz,mert később szükséged lehet ezekre a "kolonc" emberekre,csak akkor már leher,hogy késő lesz!
2019. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
De nektek meg ki a fene mondta,hogy azt leszámítva nem töltenek együtt időt? Nem akart velük nyaralni, csak kettesben a párjával, igen. Külön életet élnek és szeretnének több magánszférát, és ez teljesen normális. De nehogy már 1 hétből 4-et az anyóssal kellene tölteni. Ilyen álszentek lennétek? Biztos vagyok benne, hogy a nyaralást és pár pihenő napot leszámítva töltenek együtt a párja széleivel is, de minek együtt nyaralás, minek minden nap a nyakukok lógni? Ők is felnőtt emberek, nincs más dolguk, vagy mi?
2019. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
66%
4 napot * előző vagyok.
2019. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!