Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet túl élni a...

Hogyan lehet túl élni a hisztis anyóst?

Figyelt kérdés

Kezdem megelégelni a dolgokat és azért fordulok ide tanácsért. Hétvégente megyek haza a kislányomhoz és az édesanyjához...na meg anyósékhoz.aki anno rá beszélt bennünket hogy oda építsünk egy kislakást magunknak ahol élhetünk.

Na már most péntek este érek haza vasárnap pedig vissza.

Folyamatosan gyűjtjük a pénzt hogy eltudjunk költözni de még kell gyűjteni.

Na már most a probléma ott kezdődik hogy anyósnak semmi se tetszik ha azt oda rakom az a baj ha máshova az a baj egy szóval minden ha van kalapom az a baj ha nincs az.

Hozzáteszem nekem nem mondja a lányának mondja, vele veszekedik aki szintén mondja nekem hogy megint ezt mondott azt mondott. Ezt csináljam meg még azt csináljam meg.

Ha nem csinálok semmit az meg pláne baj egy lusta sz.rnak vagyok elhordva de ha csinálom akkor meg sz.r az egész.

Belefáradtam.....besokkaltam hogy semmi nem jó. De ugyanezt eljátszák a lányukkal is mindenbe belekötnek ahogy főz ahogy tereget egy szóval mindenbe.

Tudom hogy az albérlet lenne a megoldás viszont akkor még egy óriási harag lenne

A múltkor mutattam egy hirdetést a páromnak az anyja meg azt mondta te nézzél magadnak.....En meg közöltem ha én megyek jön a családom is.

Ezen persze ismét kiakadt mert betegesen ragaszkodik a lányához. Aki meg szintén bizonyos félelemből nem jön mert akkor az anyja beleroskadna.

Na meg persze most ugyan a rezsit teljes egészében mi fizetjük de azért osztrákban vagy sopronban legalább ez plusz 150 ezer mínusz venne el a félretett pénzünkből és a célunk az hogy haza költözzek de már a saját külön házunkban.


2019. aug. 25. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ok menjenek hozzad vagy ienek
2019. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom. De tényleg a költözés lesz a végső megoldás. Addig meg ignorálni kell a mamát. És én a feleségeddel is elbeszélgetnék, írásod alapján abban sem vagyok biztos, hogy ha meglesz a házravaló, akkor menned a család veled.
2019. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyós nem engedi a lányát, de az nem is költözne, gondolkodj el, van-e közös jövőtök! Hiába gyerek, meg minden, de én komolyan fontolóra venném a válást.
2019. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Sürgösen költözzetek el,mert mire összejön a házravaló idegroncsok lesztek.

A a feleséged annyira ragaszkodik az anyjához,akkor állitsd választás elé,vagy az anyuci,vagy te és a család.Ha az anyját válassza,akkor legjobb a válás.Na de ez csak az én véleményem.

2019. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem feltétlenül az anyóssal van a baj, sokkal inkább a nejed néz hülyének. Te külföldön dolgozol, gürizel, hogy házatok legyen, ő otthon van a gyerekkel. Mennyi idős a gyerek? Fél éves korától mehet vissza az asszony dolgozni, hogy sokkal hamarabb rendben legyetek és tudjatok együtt költözni. Felteszem a készbe azért beleülne, de az anyját nem bírja helyre tenni. Biztosan ezt akarod? Mert majd ha a mama kitalálja, hogy maradjatok a közelében, az asszonykád nem fog tudni nemet mondani, már te is otthon leszel, minden napra jut majd balhé.
2019. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Élhetetlen, kibírhatatlan anyós, menni kell minél előbb családdal v. anélkül, mert rámegy az egészséged/egészségetek!
2019. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtom, most akkor az anyós háza mellé építettétek a saját házatokat?

Akkor ő mit csinál a házatokban?

2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen 7-es, én is ezen gondolkodtam.
2019. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!