Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Eljön valaha az a pillanat...

Eljön valaha az a pillanat amikor anyámat már nem hozza fel a feleségem?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő 2 éves múlt a kislányunk. Az én szüleim bár 10 percre laknak ebben az évben csak egyszer látták az utcán. A feleségem nem hajlandó menni hozzájuk mert soha semmilyen jeles alkalomból vagy csak úgy se jönnek hozzánk és ő is így áll hozzájuk.

Jó ebben már kezdtek lecsillapodni a kedélyek.

De megszületett a bátyám gyermeke, a feleségem beszélt az ő feleségével aki mondta hogy anyám volt bent nála a kórházban erre ismét begurult hogy na ezek után az utcán se fog neki köszönni sem.

Tény hogy van igazság abban amit mond mert az unokák közötti személykiválasztásnak nagy szerepe van én próbálom nyugtatni hogy mi szeretjük mindenki helyett a lányunkat és megadunk neki mindent, nem kell az hogy bárkitől kapjon bármit is de valahogy ez a tüske megmaradt.

Akik hasonló cipőben járt esetleg, érdeklődnék hogy már ne is várjam hogy jobb kapcsolat lesz, és ez örökké így marad?! Vagy lesz olyan hogy már a feleségem nem hozza fel 2 3 havonta fél óráig


2019. aug. 26. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem lesz jobb a kapcsolat.

De miért nem mész el te a gyerekkel a szüleidhez?

2019. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is csak azt tudom irni mint az előző.Vidd te a gyereket a szüleidhez.Volt valami nézeteltérés az anyád és a feleséged között?
2019. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Hívtátok őket hozzátok? Lehet, hogy csak nem akar hívás nélkül beállítani, mert akkor meg az lenne a baja a nejednek, hogy csak úgy odaállít mikor senki nem hívta. Sok meny panaszkodik itt arra, hogy mit képzel az anyós, hogy csak úgy beállít hívás nélkül, meg csak úgy bejelenti, hogy jön.
2019. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Úgy érzem itt nem a gyerekre nem kiváncsi hanem a feleségedre. Azért állhat így a gyerekhez mert nem ettől a nőtől akart unokát.

Vagy esetleg te haragítottad magadra a Mamát?

2019. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 alletta ***** válasza:
96%
elgondolkoztál már azon, vajon miért alakult így a kapcsolat a nagyszülőkkel? ok és okozatra gondolok..
2019. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg a szüléskor ki volt tiltva még az előcsarnokból is? Vagy meg volt neki mondva, hogyha hazahozzátok a gyereket, nem fogadtok hetekig látogatót, így őt sem, csak a feleséged anyja jöhet?

Mert az ilyesmi szokott az ilyen "érdektelenség" oka lenni.

2019. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azért mondom de bármennyire is rossz a viszony az anyós és a menny között ha a nagyszülők nem keresik a saját unokájukkal a kapcsolatot akkor azért ott is bőven van baj.

A gyerek nem tehet róla, hogy a szüleivel milyen a kapcsolata a nagymamának/nagypapának.


Ugyanakkor abban egyet értek, hogy itt valami lehet a hátérben és nem az van, hogy kapásból ilyen szívtelenek a nagyszülők. Eleve az ha emiatt veszekedtek arra utal, hogy te valamilyen módon védeni próbálod a szüleid de védeni csak akkor kell őket ha valamilyen szinten jogosnak tartod a viselkedésük ergo a feleséged hibásnak abban, hogy nem jönnek.

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyértelmű, hogy a bátyád felesége másként viszonyul a szüleidhez mint a feleséged, így ők is másként viszonyulnak hozzá, mint a te feleségedhez.

Te biztos tudod az okokat, ismered az asszonykádat, hadd ne mi találgassunk!

2019. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Szóval ha rossz a viszony anyósék és feleség között, akkor evidens, hogy anyósék ne is keressék az unokát? Nem szabadna hagyni, hogy ez befolyásolja a nagyszülők hozzáállását a gyerekhez.
2019. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

#9

Mivel a kérdező felszívódott, így nem lehet semmit tudni az előzményekről.

Lehet, hogy próbálkozott a feleség zsarolni a szülőket az unokával....és nem jött be.

Hányszor olvashatjuk itt, hogy "akkor majd nem láthatja az unokát!"

Én nem vagyok anyós, de biztos, hogy engem sem érdekelne tovább, unoka ide, vagy oda.

2019. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!