Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátomnak panaszkodtam,...

A barátomnak panaszkodtam, hogy az anyja soha nem kezdeményez beszélgetést. Ezt visszamondta neki, most az anyja minden nap hagy nekem egy kis üzenetet, zavarbaejtő!? Többi lent

Figyelt kérdés

Itt még kicsit kibővítem.

!!!!!!!!Fontos megemlíteni, hogy az anyukáját még csak interneten tudom elérni!!!!!!!!

Szóval, nagyon kínosnak érzem ezt, mert olyan, mintha magamra erőltetném őt. Talán beképzelem, de szerintem nagyon megterhelem az anyukát ezzel, hogy velem is foglalkoznia kell, így is van elég problémája. Ilyenkor le kéne koptatnom? Nem hiszem, hogy valóban keresni szeretné a társaságom. Vagy ti nem ezt éreznétek, amit én? Jókívánságot és rajzocskákat is küldtem neki nemrég üzenetben szülinapjára, gondoltam, hogy majd barátkozni akar majd velem. Nem tudom, hogy most mi legyen... Igen, gyerekesnek tűnhetek, ez van.



2019. szept. 3. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a tanuló pénzed.

Soha ne panaszkodj, és én azért ezek után meggondolnam hogy mit osztok meg a párommal.

Szoltál neki hogy ne mondja vissza anyukájának?


De az is lehet hogy jót akart neked és ezért szólt.


Mostmár mindegy.

Mindig válaszolj valami kedveset a mamának, és majd elfelejti.

2019. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az internet miatt van ez, eloben mas lenne
2019. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor le kéne koptatnom?"


Vicces vagy, előbb panaszkodsz, hogy nem beszél veled, aztán meg le akarod koptatni. Ha megteszed lehet soha többet nem áll szóba veled, és igaza is lesz.

2019. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb irjon, mint sem, nem? Eddig azt akartad hogy beszelgessetek az anyos jelolttel, na itt a lehetoseg. Ha ezek utan lekoptatod, en a helyébe se próbálkoznék soha többet a kommunikacioval.
2019. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.Azért panaszkodtál,hogy nem kezdeményez beszélgetést.Most,hogy minden nap üzit kapsz tőle le akarod koptatni.Próbálj meg személyesen beszélni vele.
2019. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyit tudnék neked tanácsolni, hogy ne erőltesd ha ők nem akarnak. Nagyon szar érzés tudom...


Sovány vigasz, de engem sem keres anyósom. 7 éve vagyunk együtt a fiával, azóta őt is ismerem. Én akartam beszélgetni vele csak úgy akkor is ha nem találkozunk, csak néha felhívni egymást, hogy mi újság a másikkal. Csak néha tényleg, nem zavaró jellegűen hogy folyton. De ő mindig csak a gyerekeit emlegette, hogy majd VELÜK beszél, ŐKET majd felhívja. Már épp kinyitottam volna a számat, hogy majd beszélünk, mire benyögte ezt. Ami oké, hogy a gyerekeivel, de én rólam sehol nem volt szó. S mivel tucatnyi megjegyzése volt arra, hogy én csak úgy mond az utolsó lehetőség vagyok számára, büszkeségből nem kezdeményeztem ténylegesen, hogy majd csak úgy én felhívjam őt, amikor nyilván valóan neki erre semmilyen igénye nem volt.

Volt, hogy elhívott magával boltba, mivel senki nem akart vele menni, hát ha nincs ló jó a szamár is... Rosszul esett, hogy mindig de mindig csak utolsó lehetőség voltam ilyenkor. Pénzügyi segítség kellett, akkor viszont én voltam az első számú akitől pénzt kért. A lányától pedig egyátalán nem kért sosem. De amúgy meg a lánya volt az első mindig. Nem értettem soha, hogy miért nem lehet úgy, hogy elhívja a lányát meg a menyét egyszerre, úgymond csajos program. Hát mert engem alapból nem is akart. De hát egyedül meg végül nem esett jó mennie.

Végül sosem hívtam fel egyszer sem csak érdeklődés céljából és mindegy ha kezdeményeztem volna ilyen formában, mindig is éreztette hogy nem tart családtagnak, akkor meg minek is hívna...

Nem akartam századjára is pofára esni vele.

2019. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Erre mondják, hogy keresi a bajt...
2019. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!