Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek van még jövő a...

Szerintetek van még jövő a házasságunkban? Mit tegyek anyóssal szemben?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól megvagyunk. Ha vita van annak tuti anyós az oka. A kapcsolatunk elején majdnem szakítottunk anyós miatt de kitartottunk. Később rájött férjem is hogy milyen is az anyja. Megszületett a kislányunk újból jött hogy semmit nem csinálok jól stb. Most anyós besértődött mert anyu nálunk lakik, hogy ne egyedül éljen a hatalmas házban én pedig vissza tudjak menni dolgozni. Ő ezt nem érti meg. Viszont régebben kijelentette, hogy ő biztos egy napot se maradna ki a munkahelyéről azért hogy a mi gyerekünkre vigyázzon (nem is kértük). Anyu pedig nyugdíjas és örömnek veszi hogy vigyázhat rá, mert amúgy messze lakott. Szóval anyós azt mondta hogy ha azt akarjuk hogy lássa az unokáját akkor vigyük el mert ő ide nem jön (engem az se zavarna ha nem látná). Férjem viszont elkezdte, hogy majd ő viszi, lassan ott is alhat stb. Lehet hogy undoknak tűnök de egyáltalán nem akarom, hogy a kislányunk nélkülem ott legyen, ott aludni meg pláne, 1 éves. Ehhez az is társulna hogy tömné férjem fejét újra. Nagyon szépen meg tudja magát játszani. A gyereket 1x bíztam rá 2 órára amíg orvosnál voltam . Ekkor 2 hónapos volt és mézbe mártott cumit nyomott a szájába és a lefolyóba öntötte a tápszert és helyette tehéntejet adott neki. Egyszóval nem merem a közelébe engedni főleg hogy nem vagyok ott.

Mit tegyek? Félek hogy férjem fejét újra teletömi a hülyeségeivel.


2019. szept. 4. 23:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
A kedves mama úgy tűnik tipikus banya...A kérdés csak az,szereted-e a férjed annyira hogy megoldást találjatok erre a problémára? Kell a kompromisszum,szóval ülj le a férjeddel,és ha némi engedmény árán is,de mondd el hogy meddig vagy hajlandó elmenni. 1 éves korú gyermek igényli az anyját,ezt be kell látnia,de talán pár órára elvihetné látogatóba. Erre az időre Te is félretehetnéd ellenérzéseidet az anyóssal kapcsolatban. Legyél kissé rugalmas,de ilyen marhaságokat ne engedj mint a mézbe áztatott cumi,vagy a tehéntej. Ezt magyarázd meg a férjednek is,felteszem hogy érdekli a baba egészsége.Ha pedig a férjed fejét tele lehet dumálni...régen rossz.
2019. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

En megertem, hogy nem akarod engedni ejjelre, en se engednem, nekem is egy eves a babam, es a jo(bb) viszonyban levo anyoshoz sem engednem ottaludni, hisz meg nincs abban a korban, ezt draga anyosod is tudhatna!

Kompromisszumkent elviheti a ferjed par orara, bar az a nagymama, aki kijelenti hogy nem kivancsi az unokajara, nem nagyon erdemli meg ezt sem.

Esetleg menj veluk te is ilyen latogatas alkalmaval, hagy egye a penesz a banyat :D

Ferjednek magyarazd el, hogy ki a felesege!

2019. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%
Arról honnan tudsz, hogy kiöntötte a tápszert és tehéntejet adott egy kéthónaposnak? Még a gyengeelméjűek között se tudok elképzelni annyira agyatlant, aki ezt tenné!
2019. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

3#

Pedig van, én anyósom is megtette, hogy a lefejt anyatejet kiöntötte, hogy az már egy órával azelőtt lett lefejve és kulonben is, az nem pasztőrözött (ne röhögj kerlek). Es tehéntejet adott neki. Utána meg leszerelte a tükröt az előszobában, mert ha meglátja magát benne a hathónapos, akkor megnémul. Ne röhögj kérlek. Van ilyen, amit a kérdező ír.

2019. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

#4

XD!!!

2019. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Ne engedd még ott aludni!

Neked nem kéne semmit tenni anyóssal szemben, ez a férjed dolga lenne. Ha nem kap észbe, úgy fog járni, mint az én férjem: annyira fontos volt neki az anyukája, hogy elfelejtette, mennyire fontos a felesége meg a gyereke. Se szex, se semmi évek óta. Nem látom már férfinek, mást szeretek. Csak a gyerek miatt nem válunk.

2019. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

6-os: még addig váljatok el, amíg tudtok normális stílusban. Mert később mindannyian sérülni fogtok.


Kérdező, válj el, nem lesz jobb később egy fokkal sem. Mondjuk ilyen csávónak max akkor szültem volna, ha nem lenne az anyjával beszélő viszonyban.

2019. szept. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%
A tehéntejtől semmi baja nem lesz.
2019. szept. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonymousreview60 ***** válasza:
63%

Ez csak egy-egy kiragadott példa. Nem támasztottad alá, hogy rendszer. De ha rendszer, akkor A férjeddel meg kell egyeznetek abban, hogy

1. Hogyan akartok élni ti meg a gyerek(ek).

2. Ezt a férj köteles megvédeni a saját anyjával szemben is. Főleg azzal szemben.

3. Az előző pontban végesszámú botlás megengedett. ezek után válás.

2019. szept. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
Jog szerint havi egyszer láthatja az unokáját, de nem kell ott hagynod, tehát felügyelheted. Állj a sarkadra és legyél határozott vele. Egyébként 3 éves kor alatt válás után még apa sem viheti, ha te nem adod. (Kivéve, ha a bíróság máshogy dönt.) Tudom min mész keresztül. Ne érdekeljen mit mond a mama, a férjed meg álljon a sarkára és mellétek! Ti vagytok a családja!
2019. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!