Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Igazam van? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat , hosszú lett , bocsánat a helyesírási hibakért.



Normális lány vagyok, soha nem voltam discoba, soha nem ittam, nem voltam részeg, soha nem lógtam el a suliból... Szégyenlős vagyok, visszahuzodó, de kedves, jószívű , őszinte.

Majdnem 17 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal, ő volt az első, és máig azt gondoltam az utolsó is...

4 éve vagyunk együtt, 9 hónapos gyerekünk van . fél évet laktunk együtt..

A szüleinél laktam, akik bántotak meg aláztak,

Mindig mindenbe bel kötötek, ha eldugult a vécé én voltam ha valaki eltört valamit én voltam.. semmibe nem feleltem meg nekik.

Volt olyan hogy sütöttem a tojást és a gázra ki fröccsent néhány csepp olaj, leköpték érte.

Soha semmit nem szóltam nekik, nem tetem rosszat és mégis lehordtak mindenek szemembe, hogy bánjak oda engedtek a hazukba meg a fiához stb.. a párom testvérei is ilyenek pld volt olyan amiért nem mostam ki a testvére pledjét (fiú 24 éves) veszekedett velem.....

Pedig soha nem tetem semmit csak egyszerűen utálnak...

Akkor voltam jó ha pénz adtam (persze adtunk a szamlába) de ha azon kívül adtam (adtunk) csak akkor voltam jó egy pár napig.

Fél évig bírtam a sok kínzást, a lelki fájdalmat amin átt mentem, 3 hónapja a szüleimmel élek ismét.

De a párom nem hajlandó ide jönni dolgozik 2 hetente jár haza de ha haza jön 3-4 napra 10 percet nagyon ritka ha egy fél órát itt van. Az én szüleim nem bántotak soha meg sem alszik itt egy napot sem.

Arbérletbe nem akar menni, és ha van egy kis pénze az apjának vesz cipőt a szobájába vesz bútorokat, akváriumot...

Azt mondja van pénze de semmit nem intéz hogy vegyünk egy házat, nem jön att amennyire nem szán időt hogy átt jöjön meg beszéljük mi hogy legyen azt jön a gyerekünkhöz és meg meg vesz neki mindent az tény és való de a kettönk kapcsolatát nem tudjuk megbeszélni, az a válasz ha mondom neki hogy nem alszok ott, nem maradok ott, majd meg beszéljük...

Semmit nem tesz , se ház semmi nincs témába szerintetek mit tegyek?



2019. szept. 10. 21:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Én a "párod" szülei helyében nem engedtem volna, hogy odaköltözz. Ráadásul egy újszülöttel. Rákényszerítettétek az egész családra ezt az élethelyzetet. Nem csoda, hogy nem tudták kezelni. Ezt a "párodnak" kellett volna tisztázni, de ő már akkor lesz.rt titeket.
2019. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Szivesen!
2019. szept. 10. 22:45
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem, nem reális, hogy 4 év alatt gyerek szülsz az első pasidnak. Azt mondod szedtél tablettát, de még is abba hagytad, gondolom a pasinak meg nem is mondtad.

Amiket mondasz, hogy van aki 1 év alatt szül, annak meg nézd már meg, hogy 90%-ba mi a vége..

Ott hagyják a nőt gyerekkel együtt. Nagyon sok ilyen eset van.

2019. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod a párod lenne, nem engedett volna külön költözni tőlük, hanem talált volna rá módot, hogy akárhol is de család legyetek. Anyóséknak nyilván nem pászolt, hogy odaköltöztél a nyakukra gyerekestől. Ha a pasid nem veszi ki a részét semmiben, a szülein nincs mit csodálkozni.

Annyit tehetsz, hogy a szüleid mellett megpróbálsz a saját lábadra állni, ottholról végezhető munkák, stb. A gyerektartást intézd el, de a pasira nagyon ne számíts másban. Ez már nem az a rész, ahol a herceget kell várni.

2019. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Szülj még neki 2-3 gyereket, az a biztos.
2019. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem kapcsolat
2019. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez már rég nem a párod.

Ha nem fizeti a gyerektartást pereld be,egyebet nem tehetsz.Felelőtlenség volt ilyen fiatalon gyereket szülni,de ezt már visszaforditani nem lehet.

2019. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

4 és fél éves kapcsolatnak sztem illő a gyerek, más 1 év után szűl, meg egy fél év emután és van olyan aki 14-15 évesen.


Nem kérdező,gyerekként 0 bevétellel, anyós meg szülők nyakára és pénzére szülni nagyon nem illő.Oké hogy te albérletbe akarsz menni meg házat venni, de te (nem aszüleid)mennyipénzt tudsz ebbe beleadni? Gondolom a gyerek eltartásának a nagy részét is más fizeti mert a segélyek semmire nem elegek.

2019. szept. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Minek kellett ebbe gyereket szülni ?
2019. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%
Illő a gyerek, lol. Akkor illő ha van normális kapcsolat, munka, lakhatas.
2019. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!