Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Mi tévő legyek ebben a helyzetben?

Hárman élünk egy fedél alatt én, a nagykamasz lányom és a barátja. Nagyon úgy érzem hogy nőként tekint rám a párja, viszont nem akarom mondani a lányomnak mert nem akarok fölösleges feszültséget generálni. Hagyjam figyelmen kívül a srácot vagy beszéljek vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: együttélés, közvetlenség, udvarlás, kedvesség

szept. 11. 13:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mégis miből érzed ezt? Lehet csak félreérted.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont szept. 11. 13:44 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Viselkedéseddel jelezd neki, hogy nem érdekel téged és igyekezz lebeszélni a lányodat a vele való kapcsolattartásról. Ha a lányod nagyon nem akarja, terítsd ki a lapokat, mert szerintem a fiú sem komolyan gondolja a lányoddal. Ám előbb győződj meg a fiú valódi szándékáról!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont szept. 11. 13:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Roppant kedves, segítőkész és főleg amikor kettesben vagyunk. Pl nem egyszer csinált már nekem reggelit de konkrétan behozta tálcán.

# 3/19Időpont szept. 11. 13:53 Privát üzenet
Férfi vagy? Mert akkor nagy a baj.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont szept. 11. 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:-D Nő vagyok.

# 5/19Időpont szept. 11. 13:53 Privát üzenet
Sztem még várj vele! Ha mondjuk már símogatna v ilyesmi akk érdemes lenne elbeszélgetned vele. Így elkerülhető a cikis helyzet!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont szept. 11. 13:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az hogy felajánlja hogy megmasszírozza a nyakam, talpam minek számít?

# 7/19Időpont szept. 11. 13:59 Privát üzenet

Nekem úgy tűnik, sunnyogsz a saját lányod háta mögött! Ha velem történt volna az ami veled, jól megmondtam volna a magamét a srácnak, elzavartam volna a jó édes anyjába, nem hogy még kerülgessem a házban! Pontosan tudod /érzed, hogy valami nem stimmel, mert ide irogatsz, pedig már az első félreérrhető megnyilvánulás alkalmával le kellett volna meccselned ezt a sráccal! Mivel mélyen hallgatsz, homokba dugod a fejed, nem történik semmi, a srác úgy gondolja, hogy neked ez a közeledés tetszik!

Zavard már el onnan basszus, a saját lányod nem tiszteled???

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont szept. 11. 14:06 Privát üzenet
Hát a masszírozás már tényleg gyanús.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont szept. 11. 14:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

16 éves srácról van szó szóval annyira nem esnék a torkának.

# 10/19Időpont szept. 11. 14:15 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák, ti is idegbajt kaptatok volna ilyen helyzetben? Mit csináljak, hogy ne én legyek a gonosz szülő, aki tönkreteszi a gyerek vágyát?
Kétszer elhagytam, el akartam válni de visszakönyörögte magát. Van valaki aki a tud nekem tanácsot adni hogy mitévő legyek? Vagy van-e valaki olyan aki esetleg ilyen helyzetben...
Mitévő legyek ebben a családi helyzetben?
Vajon megutálna-e a családom, a bevallanám és felvállalnám őszintén? Mi a tennedő ilyen helyzetben? Adjam fel a boldogságom más boldogságáért cserébe vagy legyek önző és azt...
Nem tudom mi tévő legyek ebben a helyzetben, de érzem hogy kettészakad igy minden ha nem cselekszem. Tanácsok? (idősebb, tapasztalt szülőket kérném)
Mit tudnék tenni az alábbi, bonyolult helyzetben? Hogyan 'dolgozzam fel', legyek túl rajta?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!