Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kisgyerekes anyukák és anyósok...

Kisgyerekes anyukák és anyósok, anyukák? Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam van és időnként(2-3 hetente beülök a gimnáziumi barátnőmmel beszéletni,kávézni.Kikapcsolódni.Az anyósom szerint nem vagyok anyának való,mert csak csavarogni járok.Szerintetek nem jár ez egy kisgyermekes anyának?A kicsire olyankor az apukája és volt hogy nagyi vigyázott.

2019. szept. 12. 12:49
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És soha sem este csak kora délutantól késő délutánig..olyan 3-4 óra
2019. szept. 12. 12:52
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Dehogynem. Nagyon is. Mostanáig több, mint 3 évig voltál a gyerekkel összenőve (9 hónapig szó szerint), természetes, hogy keresed a felnőtt kapcsolatokat, időt töltesz magaddal. A gyereknek is jobb egy kiegyensúlyozott anya, mint egy idegbeteg gügyögő idióta, aki a kinyúlt melegítőjében ezredjére bábozza el a Bogyó és Babócát.


Az apáról nem is beszélve, akinek egy nő lesz így a felesége, nem egy széthajtott, elbutult biorobot.

2019. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Attól még, hogy anya vagy, megjár az énidő. 2-3 hét az szerintem egyáltalán nem kifogásolható, sőt, ha nem jársz el néhanapján, be is csavarodsz. Szóval ne hallgass a banyára, és nem muszáj vele mindent megosztani.
2019. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem elítélendő. Szerintem teljesen normális. Nem naponta jársz el.

Sőt, még jó is, hogy nem savanyodsz be otthon.

2019. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem elitélendő.Sőt jár neked egy kis kikapcsolódás.Ha hetente járnál el,az se lenne sok.

A lányom is jár,csajos estéket tartnak,fitnessz terembe járnak,olyankor én vigyázok az unokákra.

2019. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem leszel ettől rossz anya, sőt. Milliószor jobban ártanál a gyerek lelki fejlődésének, ha az anyasággal együtt megszűnnél embernek lenni, saját igényekkel. Az ilyen ősanyákból lesznek a helikopterszülők, akiknek a gyerekük az életük egyetlen értelme, amivel egy igen elviselhetetlen terhet tesznek szerencsétlen gyerekre, főleg akkor, amikor az megpróbál leválni.
2019. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
nagy lepasszolás három hetente pár óra. a gyerek meg az apjával van, nem egy idegennel, vagy talán apuka nem viheti el egy külön programra például?
2019. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

7# mártírkodj csak.... Ettől nem leszel jobb anya... Sőt, jó szar lesz neked, ha a gyerek kirepül. Azért fel ne kösd magad..

A lepasszolás nem itt kezdődik...

2019. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
7-es! Megkérdezhetem hogy voltál-e gyerek nélkül bárhol -ami nem ügyintézés- a gyerek óvodai kezdéséig? Vagy amíg nem kezdte el az ovit, 0-24 vele voltál?
2019. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%
A 7-es féle szülőtípustól óvjon az ég bárkit is.
2019. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!