Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagálnátok?

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat a kategória miatt, csak bízom benne hogy itt többen olvasgatnak és voltak ilyen helyzetben...

10éve vagyunk együtt a párommal,azóta van meg a kedves anyósom...akkor se voltunk túl jóban, de 3éve ahogy megszületett a gyerek mégjobban megutáltam. Ez az erőltetett vigyorgás, bájolgás, meg hogy azthiszi ő lett a világ legjobb nagymamája azzal hogy havonta egyszer szól a gyerekhez pár szót, nincs erre szükségem. Év elején összevesztünk,lehordott minket minden sz.rnak, mondtam is hogy ide többet ne jöjjön. Most újra megjelent, mintha semmi nem történt volna, és nyomja a hülyeséget,hozza a sok felesleges dolgot, nyávog a gyerekhez. Két alkalommal volt már,egyszer se szóltam hozzá, ő azthiszi most minden el van felejtve, és még fel van háborodva meg mindenkinek azt terjeszti hogy eltiltjuk a gyereket tőle. Ti mit tennétek? Megszakítani vele minden kapcsolatot (ez lenne a legjobb megoldás a családomnak) vagy hagyni hogy havonta egyszer beessen,és kb csak ő beszél mi meg várjuk hogy elmenjen minél hamarabb? A vérnyomásom kb 300lesz ahogy meghallom hogy ő jött, a szivem ki akar ugrani a helyéről, mintha szívrohamot akarnék kapni kb.

Bocsánat ha hosszú volt, de nagyon kiborulok tőle minden alkalommal 😭 köszönöm ha ír valaki!


2019. szept. 13. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Anyám is ilyen. Én leépítettem. Az meg, hogy mit terjeszt rólam, hát letojom... Nem érdekel. Szerinte ő a szent én pedig a szemét. De éljen így, ha akar. Elmondtam, ha unokázni akar, jöjjön. Hát nem jön.
2019. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz tanácsot adni, de mintha a saját anyámról írtad volna. Ő is ilyen a lányommal. Hát szerintem ha havi 1x megy akkor hagyd és bírd ki. Én úgy vagyok vele, hogy a gyerek előbb utóbb rájön a kamu bájolgásra
2019. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én a gyerek érdekelét nézném, nem tiltanám el a nagyanyjától, akkor se ha megőszülök tőle.
2019. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"azthiszi ő lett a világ legjobb nagymamája azzal hogy havonta egyszer szól a gyerekhez pár szót"


Ha többször ment volna meg az lenne a bajod. Az a gyanúm, hogy zsigerből utálod, tehetne bármit neked akkor se lenne jó. Egy kapcsolat minősége mindig két emberen múlik, de itt a menyek mindíg szentek az anyósok meg gonosz boszorkák.

2019. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Havonta egyszer bird ki,a gyerek érdekében,mert az nem lehet,hogy ne ismerje a nagyanyját.
2019. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetne károgó öregasszony nélkül felnőni? Nincs szükség rá... Létezik bébiszitter, ha szükséges.
2019. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanez. Anyóssal összevesztünk 1.5 évig nem beszéltünk vele olyanokat pletykált h éhenhaltunk volna néküle (mind2 dolgoztunk párommal de mind1) meg hogy megaláztam mindenki előtt (soha nem voltam vele sehol hozzá se jár senki) egyszer aztán megelégeltem elmondtam én is annak az én verziom akitől visszahallottam ezeket aztán anyos volt felháborodva hogy hogy mondhattam rola ilyet.mondom annyira tudott mindent az a szemely en csak kiegészitettem. Mikor megtudta hogy 6hos terhes vagyok egyből jajj lányomként szeretlek meg a kétszinűsködés. 2-3 hetente nyelek egy nagyot azalatt a fél óra alatt még meglátogatjuk és ennyi.
2019. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem te tűnsz elviselhetetlen, hisztis pichának. Még ha minden nap a nyakadra járna, de havi egyszer hadd legyen már joga látni az unokáját. Megengednéd, hogy magával vigye a gyereket, hogy ne nálatok kelljen találkozniuk? Naaa, gondolom azt már nem, ugye?

Te ugyanúgy lehordod őt, ahogy ő téged, csak te az interneten, idegen embereknek panaszkodsz, és tőlünk várod, hogy kórusban szidjuk a gonosz "anyóst". Egy fokkal sem vagy jobb nála.

"nyávog a gyerekhez" - te meg itt nyávogsz.

"ez lenne a legjobb megoldás a családomnak" - nem a családodnak lenne a legjobb megoldás a kapcsolat megszakítása, hanem neked, baromi nagy különbség.

"A vérnyomásom kb 300lesz ahogy meghallom hogy ő jött, a szivem ki akar ugrani a helyéről, mintha szívrohamot akarnék kapni kb." - Sürgősen keress fel egy elmeorvost, mert ezek nem normális tünetek. Valószínűleg tartós pszichiátriai kezelésre lenne szükséged.

2019. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
hát nem tudom. szerinetm fessé' tojást
2019. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!