Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem illedelmes anyós jelölt?

Nem illedelmes anyós jelölt?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyunk tőlem meg sem kérdezi, hogy kérek e inni, ha párom nem kér még akkor sem, hogy attól én még lehetek szomjas,párom szokja utána megkerdezi, hogy te nem kérsz? vagy ha lehet választani, hogy ki milyen ételt kér, pl. Egy osszejovetelnel náluk akkoris csak páromat kérdezi meg és nekem is rak a tányérra amit a párom kért magának. Még sohasem szólított egyébként a nevemen, mindig csak odabiccenti a fejét. Már 3 éve együtt vagyunk.
2019. szept. 19. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem csak illem kérdése.

Egyszerűen nem szeret, nem fogad el a gyermeke párjának, levegőnek néz, és ezt érezteti is.

Te meg ha 3 év alatt nem vetted észre....

2019. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ennek talán az lehet az oka, hogy olyan vagy, mint egy szobanövény.
2019. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Valamiért nem kedvel téged.
2019. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem illem kérdése. Ha még a neveden sem szólít akkor bizony utál téged. Innentől pedig az egy másik téma, nem illem.
2019. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne menj oda. Ha rákérdezne csodálkozz, hogy észrevette. Vagy hogy tudja a nevedet.
2019. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántani akarlak, de ez 3 év után tűnt fel? Mert szerintem a 3. ilyen alkalom után meg kellett volna kérdezned legalább a párodtól, hogy miért utál téged ennyire az anyja. Ő ezt szándékosan csinálja, hogy "tudd hol a helyed". Nem azért, mert nincs vele tisztában, hogy ez extrém sértő viselkedés. Azon is csodálkozom, hogy a párodnak ez sosem tűnt fel olyan szinten, hogy megkérdezze az anyját mi baja van veled. Esetleg megkérje, hogy téged is vegyen emberszámba.
2019. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha meg 3. alkalom után megkérdezi, akkor azt írjátok, hogy mit nyomul, még kifutási időt sem ad a dolognak, lényegében a pasinak még "senkije".

Legalábbis gyakoris felfogás szerint.

2019. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, én amúgy nem mennék hozzá, és ennyi. Enélkül gondolom, azért kibírod.

Párod és te közted azért megérne egy beszélgetést. Már csak hogy párod szerint ez így rendben van-e, hogy édesmama levegőnek néz téged.

2019. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már korábban is feltunt, nem csak most. Elejétől kezdve ezt csinálja, vagyis inkább onnantól amióta külön lakunk. Párom nem veszi észre, én már többször is mondtam neki, de mindig az volt a válasz, hogy biztos nem úgy gondolta, vagy meg hogy elfelejtette megkerdezni. Tudom, hülye kifogás.
2019. szept. 19. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

#9

"....onnantól amióta külön lakunk..."

Akkor ezek szerint laktatok együtt is?

Ha igen, akkor azok közt az emlékek között kell keresni a barátod anyjának az ellenszenvét! Gondolkodj!

2019. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!