Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik?

Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Az anyósommal egy telken élünk külön házban. Az elején kapott kulcsot ,ha bármi lenne/történne tudjon bemenni, ez sosem tetszett de úgy voltam vele, hogy feleslegesen nem vitázom. Nem jó a mosógépe ezért hozzánk járt mosni illetve minden hülyeségért át járt. Ami nem baj viszont folyamatosan nem zárta maga után az ajtót illetve volt, hogy a kulcsot is benne hagyta. Mi ezt szóvá tettük neki és szépen megkértük, hogy ha be is megy hozzánk mikor nem vagyunk zárja az ajtót vissza mert sosem lehet tudni. Ezután letámadott mikor egyedül voltam persze, hogy mégis minek hisz ő ott van a szomszédban...Mondtam neki, hogy had döntsük már el, hogy zárva van nyitva tartsuk az ajtónkat. Már 1-2 hete nem is beszél velem mondta a fiának mártírkodva, hogy nem fog át járni hozzánk soha semmiért.

Szerintetek jogosan haragszik, hogy ezt szóvá tettük? Illetve miért csak rám? Hisz nem egyedül én lakom ott.


2019. szept. 20. 06:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Igazad van. A párod miért nem áll ki melléd jobban?

Egyébként így egymás nyakára költözni nagyon rossz ötlet volt.

2019. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne adj neki kulcsot. Kérd vissza.

Hagy haragudjon. Majd lehiggad

2019. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem végeleges ez a helyzet amúgy , hogy így élünk. Kiáll mellettem de ezen kívül, hogy szóvá teszi neki mit csináljon? Mondta, hogy nem kell vele foglalkozni . Igazából most ő van megsértődve de én úgy vagyok vele, hogy semmi rosszat ezzel nem tetem és nem fogok a bocsánatáért esedezni .
2019. szept. 20. 06:48
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Kulcsot visszakéred, és akkor moshat, ha otthon vagytok. Ezen mi a nehéz?
2019. szept. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szívem szerint én visszakérném de szerintem párom azt nem akarja azzal a kifogással, hogy ha baj van akkor tudjon bemenni. Tehát nem rajtam múlik.
2019. szept. 20. 07:21
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem ertem mi ertelme kulcsot adni neki, de ez igy amugyis szornyu lehhet ilyen kozel egymas nyakan elni. Ja, amugy a ferjed megsem all annyira melled ha kifogasol h ezert meg azert ne vedd el tole. Ha kulon elnetek akkor is lenne kulcsa hozzatok? 😂 elso perctol nem kellett volna, es jogosan szoltal
2019. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem jön át akkor felesleges a kulcsot is visszakérni. Hadd haragudjon.
2019. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Meg tudnátok oldani,hogy az ajtó magától is bezáródjon?

Nem jó ötlet a kulcs visszakérése, csak spanolná a kedélyeket.

Lehet olyan biztonsági rendszert teremteni ahol egyikőtök sem sérül.

Egyébként mi akkor is kulcsra zárjuk az ajtót,amikor a kertünkben dolgozunk.

2019. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez az az eset a meny-anyós invesztitúraharc történetében, amikor egyértelműen neked van igazad. Az ajtót be kell zárni, akár ott van a szomszédban a harci ninja képességű anyósod, akár nincs.
2019. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Utolsó jót mosolyogtam amit írtál :)

Igen nem szeretném feleslegesen szítani a tüzet azzal, hogy visszakérem. Ki áll mellettem de szerintem ő is így van vele, hogy elég , hogy szóltunk neki . Csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg ezért van e oka haragudni rám.

2019. szept. 20. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!