Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket nem idegesítene, ha...

Titeket nem idegesítene, ha az anyátok folyton megkérdezné, hogy hová mentek?

Figyelt kérdés

2 generációs házban lakunk, alul anyámék, az emeleten én, a feleségem és 2 gyerekünk.

Mikor el kell mennünk, és összetalálkozunk az anyámmal folyton megkérdezi, hogy hová megyünk. Nem értem 40 elmúltam, milyért érdekli hogy hová megyek? A feleségem is panaszkodott már, hogy mikor indul az ikrekkel megkérdezi hogy hová mennek. Nem értem nem mindegy neki?

Akik ilyen helyzetben vannak, akár anyukák/anyósok milyért olyan fontos ez? Ha bármi történne úgy is egymást hívnánk és nem őt...



#idegesítő #anyós #2 generációs ház
2019. szept. 22. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
szerintem egyszerűen csak megszokásból kérdezi.., nem kell ezt túl reagálni. valami mondto k és mentek a dolgotokra.
2019. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
miLYért?
2019. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Savlekotő ***** válasza:
78%
Ha együtt laktok naná h érdeklődik nem idegenek vagytok,ha zavar lehet költözni,ezért nem egészséges együtt élni szülővel ha már van család is..
2019. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ha elköltöznénk anyám éhen halna a nagy házban...
2019. szept. 22. 13:57
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a természetes azok között, akik együtt élnek. Mindegy, hogy ki hány éves.
2019. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Savlekotő ***** válasza:
58%
Akkor kisebb házba kell mennie,le kell adni igényeket,mert ha ez is idegesít h érdeklődik be fogtok dilizni..
2019. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Akkor anyud költözzön kisebbe.

De miért baj hogy megkérdezi? És ha történik valami? Rólam is mindig tudják hol vagyok éppen, nem szokás nálunk titkolózni!

2019. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk alap, hogy úgy megyünk el itthokrol, hogy az otthon maradonak elmondjuk, hova megyunk. Se a 73 eves anyosomnak, se a 16 eves lanyomnak nem okoz ez gondot. Egyetlen oka van: ha az ember nem nem ér haza időben, tudjak hol keresni.
2019. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora szemét, hogy érdeklődik..leszakad a szátok, ha megmondjátok neki, hogy boltba, játszótérre vagy ide és ide megyünk?!

Ebből problémát csinálni 40 évesen azért elég nevetséges nem gondolod?

2019. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem, magamtól mondom. A férjemmel élek és mindig tudja, hogy hová megyek és kábé meddig vagyok. Ugyanez fordítva. Egy háztartásban szerintem ez a minimum.


Ha messzire vagy több napra megyek, azt pedig a 30 és 200km-re lakó anyámék és anyósom is tudja.

2019. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!