Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért inkább anyós problémák...

Miért inkább anyós problémák vannak és nem após?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy ez mitől lehet. Az jutott eszembe, hogy a nők alapvetően rosszindulatúbbak egymás között. A férfiak nem olyan haragosak meg utálkozósak általában. Vajon ezért?

2019. szept. 26. 10:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%

Mert a nők elviselhetetlenek.

A férfiak meg nem.

2019. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy a nők rosszindulatúbbak. Sokszor nem az anyóssal vagy apóssal van gond, hanem úgy összességében a pár családjával, szüleivel, vagy azzal, hogy az illető párja még mindig nagyon függ a szülőktől, nem igazán önálló. Én egyébként sok olyan családot ismerek, ahol a feleség egy tündér, aranyos, kedves, a férj meg totál félelmetes, és minden konfliktusba beleáll. Talán az ilyenekkel nem mernek annyira vitatkozni a gyerekeik párjai.
2019. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
#1 azért nem kellene ennyire általánosítani, mindenkire ezt ráhúzni!
2019. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt inkább a klasszikus nemi szerepeknek tudom be, a férfiak dolgoznak, az otthoni dolgokkal a nő foglalkozik. Vagyis azzal is, hogy mi lesz a pici fiával -> milyen nő van mellette -> hogy látja el az otthoni dolgokat -> mibe lehet belekötni (rosszabb esetben nyilván).

Egyébként meg az anyósviccek mindig férfi szemszögből vannak, szóval nekik is megvan a maga gondjuk anyóssal. :)

2019. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%

“Az jutott eszembe, hogy a nők alapvetően rosszindulatúbbak egymás között”

Nekem meg az jutott eszembe, hogy ha a fiú egy feltűnő ri_bancot visz haza, az apja elismerően hátba vágja, míg az anyja kiakad. Mások a szempontjaik. Apa hagyja, hogy a saját kárán jöjjön rá mo a probléma az ilyen nőkkel, addig is hadd élvezze ki amit lehet, anya viszont sietne megvédeni a pofára eséstől. Szó nincs rosszindulatról.

2019. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5 De nem minden nő r.ibanc, akinek az anyósa egy piszkákódós, mindenbe bele szólok típus. Olyankor mi van?
2019. szept. 26. 10:55
 7/36 A kérdező kommentje:
Tehát például ha aranyos, kedves, okos, normális felfogású és tényleg semmi kivetnivaló nincs a mennyel, akkor mitől védje meg az anyja? Ez érdekelne. Mert az ha egy r.ibanc a meny, akkor megértem.
2019. szept. 26. 10:57
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Mert az anyósok (nők) szeretnek beleszólni mindenbe

34/N

2019. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
7: Azért mert a kisfia még nem vált le róla. Miért hagyná egy felnőtt férfi, hogy bárki piszkálja a feleségét?
2019. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Anyosom egy tunemeny, aprobb dolgokat leszamitva. Aposommal viszont nem birok nehany napnal tovabb egy legterbe meglenni. Velem nem rosszindulatu, viszont ahogy a csalad tobbi tagjahoz viszonyul, az engem kiakaszt.
2019. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!