Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 2 éve vagyunk együtt,az édesanyjával élnek kettesben.

Egy dolgot nagyon furának tartottam,ami kb 2 hete történt hogy a pároméknál voltunk és kértem tőle egy pulcsit. Adott egyet ami már kicsi volt rá és megkérdeztem nem e vihetném haza. Amire az volt a válasz hogy nem,mert ezt anyum szokta itthon hordani télen. Ezt nagyon furcsáltam és egy megmagyarázhatatlan undort éreztem( nem tudom miért) mire adott egy másik pulcsit,majd mégegyet amikre ugyanugy rákérdeztem hordja e az anyja,mire azt válaszolta hogy igen szokta és inkább nem kértem pulcsit😀 Ez normális dolog? Valaki a felnőtt fia ruháiban járkál otthon? Egyébként van párja akivel távkapcsolatban él,egyből rá is kerdeztem hogy hát de miert nem az övét hordja,mire nem tudott válaszolni.

Egyébként én az anyját megtudnam folytani egy kanál vizben kb,de ettől függetlenül is nekem ez magyon bizarr volt.

Ti szoktatok ilyet? Vagy csak nekek nem normális ez?



2019. okt. 2. 14:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez eléggé vészcsengő gyanús. Az ágyba még nem kéredzkedett be anyu kettőtök közé, mondván hogy ő a fiacskája mellett tud csak jól aludni? :D
2019. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Szűzanyám borogass!

Én s felveszem a férjem, vagy a fiam pulcsiját otthon, ha fázom. Az oka, hogy nagyok, lezserek, tudok alá még az enyémből venni kettőt, amik vékonyabbak. Természetesen nem az extra, "kimenős" pulcsijaikat veszem fel, hanem amiket ők is csak otthon, vagy melózni hordanak.

Még egyetlen barátnő nem kifogásolta, de szerencsére a gyerekem nem is szed össze elmebetegeket!

2019. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

“ Ti szoktatok ilyet?”

Milyet? Egymás után három pulcsit elkérni, majd levenni, mintha hercegnő lennék, a barátom meg az öltöztetőnőm? Vagy akkora baklövést elkövetni a helyesírásban, hogy “folytanit” írok “fojtani” helyett?

2019. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Rajtam most is a fiam egyik itthoni flanelinge van!:):):)
2019. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

"Mi a véleményetek?"


Az, hogy nem vagy normális!

2019. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Nevetséges a kérdésed.

Miért nem költöztök össze, ha felnőttek vagytok? 2 év után miért jó így élni?

Maga a dolog amit írsz, szerintem annyira nem gázos. Családon belül előfordulhat, hogy néha egymás ruháit is hordják az emberek.

Ki lehet mosni, szerintem egy pulcsi esetén nem annyira undorító dolog ez.

2019. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nekem ez nem fura, bár nincs gyerekem. Lány vagyok, és anyummal hordtuk régen egymás ruháit. Nem értem, miért lenne más, ha fiú lennék. Az anya-gyerek kapcsolat nem szexuális vagy romantikus.
2019. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

Én megértelek, nekem is bizarr. Én nem hordom a családtagjaim ruháit. De ha lenne egy pulcsim, amit anyám otthon szeret felvenni, azt inkább neki adnám örökbe, én nem hordanám többet. A szerelmemnek olyat adnék kölcsön, ami csakis az enyém.

Ha valakiknek így jó, ez is rendben van, de én nem tudnék ilyenben partner lenni.

Ezért azt javaslom, keress olyan fiút, akinek a családja nem vált ki ilyen érzéseket, mert lesz még ilyen.

Talán anyuka használja a fia törölközőjét, fogkeféjét, borotváját is?

2019. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

"Adott egyet ami már kicsi volt rá"


Vagyis ő már nem hordja, mert kicsi rá, akkor miért ne vehetné fel az anyja? Neked meg mi bajod lesz tőle? Nem vagy százas.

2019. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem azzal van gond h hordja a pulcsijat, hanem h ki nem allhatod az anyját. Ha birnad, akkor ez nem zavarna.
2019. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!