Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lenne a helyes?

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Egy telken élünk anyóssal ( ő egyedül él ). Sajnos nem jó a viszonyunk mindketten úgy vagyunk egymással, hogy elfogadjuk egymást, köszönünk ha találkozunk illetve ha nagyon meg kell beszélnünk valamit . Párommal a napokban beszéltük , hogy idén hogy lesznek az ünnepek. Hogy őszinte legyek csak azért mert karácsony van nem szeretném a szentestét együtt tölteni az anyjával, hogy képmutatásból mosolyogjunk párat majd az ünnepek után kezdődik minden előröl. Mondtam is páromnak, hogy ő nyugodtan menjen át max picit én is de kötelező vacsorázgatást én nem szeretnék.

Én nem szeretek színészkedni 10 percig sem. Szerintetek jogos a kérésem ? Vagy CSAK azért mert karácsony van legyek képmutató 1 órára?


2019. okt. 4. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
hát... Szentestének hívod, akkor biztos tudsz a Karácsonyról 1-2 fontos dolgot. Alkalmazd. A szentestét kettesben 23-án is megtarthatjátok, és nem színezné át egy rossz érzés benned. [Tudok olyan (buddhista) helyet, ahol Karácsonykor, Szenteste az ajtókat kinyitják, az egyedülállókat meghívják, legyenek együtt, gyertyafényben, szelídségben. Mert ekkor nehéz egyedül lenni, a rossz embereknek is, a gonoszoknak is, megnő ilyenkor az öngyizők száma.]
2019. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy kettesben szeretnék lenni mert tavaly áthívtuk vacsizni is magunkhoz , de sajnos olyan szinten megromlott a kapcsolat, hogy már csak köszönünk egymásnak. Ez mára már nyílt titok , hogy nem szeretjük egymást csak elviseljük.

A kérdés az, hogy csak az ünnepek miatt jópofizzak?

2019. okt. 4. 13:12
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Van a férjednek tesója?
2019. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen van egy öccse de ők kizárólag kettesben lesznek nem szeretik a családot bevonni semmibe. Van egy nővére de a vejével sincs jóba tehát kizárt , hogy hozzájuk át tudjon menni.

Igen van 2 menye 1 veje és egyikkel sincs jóba...mindenki rossz a ő szemébe de mártírkodni azt tud.

2019. okt. 4. 14:20
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

24.-e a Szenteste. Az legyen kettesben a paroddal. 25 vagy 26-ara vagj jopofit es hivd meg egy ebedre vagy vacsorara vacsora jobb biztos nem ejfelkor szokott lefekudni. 6-ra meghivjatok 8-kor mehet haza. Teneked surogni forogni kell a konyhaban az etel kihordasaval leszedesevel asztalbontas suti talalas blabla. Parod majd lefoglalja beszelgetessel az anyjat ez nem kepmutatoskodas ez szimpla udvariassag a parunk anyjaval szemben.

Raadasul ha te talalod ki es hivod meg akkor az biztos nagson jopont a szemeben es ha meg anynira nem akar latni teged o fogja elutasitani es akkor hatradolhestz mert innentol.iden karikor nem kell atmenned...majd parod atmegy.

2019. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Szóval se a lánya se a másik fia még karácsonykor sem szagol az anyuka felé, annyira nem jó a kapcsolat, de ő mutasson jóképet, és menjen jópofizni,pedig ő nem is a lánya. Itt nem a kérdezővel van a baj. Anyukának el kellene gondolkodni miért is nem tartja a család nagy része vele a kapcsolatot. Biztos van vele épp elég gond. Én egyébként rohadtul nem szeretem ezt az ünnepekkor össze zördül a család dolgot. Én ünnepekkor amikor alapvetően minden zárva van sokkal jobban szeretem otthon bezárva tölteni, relaxálni, filmezni stb a férjemmel. A szüleimmel év közben is találkozunk elég sokat, így ilyenkor, amikor a férjem is egész évben erre tartogatja a szabadságait, még jó, hogy egymással töltjük el, nyugalomban. Ahol karácsonykor kötelező pofa vizit van, az is csak egy képmutató család. Igazi családnak nem kell ünnep ürügynek, hogy találkozzanak....
2019. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
6-os, minden szavaddal egyet értek.
2019. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát nálunk az az alap, h a Szentestét kettesben töltjük a férjemmel, 25-26-27.-e a tágabb családé. Azt hittem, ez kb. mindenhol így van. Amúgy meg tök egyszerű a megoldás; beszéld meg a férjeddel. Nyilván oka van, h rossz a kapcsolat (bocsi, a kommenteket nem olvastam), mondjuk az elég cink, h anyós nem kell, de a telke igen... na mind1, biztos okkal rossz a viszony. A lényeg, h egy (jó) házasságban alap, h a férjem tisztában van a gondjaimmal/érzéseimmel, stb..., és ennek megfelelően szépen közösen kitaláljuk, h mi legyen...
2019. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

"Egy telken élünk anyóssal "


Magatokhoz vettétek az anyóst? Szép dolog volt tőletek.

Avagy ő engedte meg, hogy a nyakára költözzél és most már útban van, hogy birtokon belül vagy?

Csúnya dolog.


Avagy van egy 3. verzió is?

2019. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
9-es, attól még szeretni ugye nem kötelező?
2019. okt. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!