Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
97%

"együtt kezdenénk az életünket együtt,nem én egyedül és csak kiszolgáljam az ő igényeit."


De igen, szerinte te pont ezél vagy, és a viselkedése is ezt tükrözi. Gondolom, most jó vagy neki, mert épp nincs jobb a láthatáron, de te minek ragaszkodsz olyanhz, akivel teljesen más az életfelfogásotok, nem ugyanazt akarjátok, és egyébként is úgy beszélsz róla, mint egy kutyáról?

2019. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
98%

#37


"a multkor apám felhozta neki a témát hogy jó lenne ha az ő szülei is meg ő is segitenének mert egyedül nem birjuk,se anyagilag se sehogy az épitkezést,erre anyit mondott ez a kötelességetek,apám meg majdnem kidobta a lakásból,mondta minnél elöbb hagyjuk ez a szülöi házat."


Na ekkor kellett volna azonnal kirúgnod!

Nem apádnak, hanem NEKED!

Ha ezt megtehette a szüleid házában és te hagytad, akkor veled vannak társfüggőségi gondok, akármit is tanácsolunk!

2019. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
97%

Mióta vagytok együtt és legfőként minek?

Most komolyan nem értem, nincs egy jó szavad róla, de mégis ragaszkodsz társfüggő vagy?

Remélem azért elbeszélgettél vele a megnyilvánulása után, hogy hogy beszél a szüleiddel, akik támogatnak titeket...

Elmondanám neked én is szabolcsi vagyok 10 éve élek Pesten kapcsolatom is 10 éve van...van 2 gyerekünk, de nem ők tartanak össze minket, hanem a közös célok és hogy együtt tervezzük még mindig a jövőnket...igaz albérletben sajátot pár hónap múlva veszünk, de eszemben sincs kihúzni magam a közös otthon tatarozásából/nem berendezésről beszélek/ a férjem burkoló sokat 'tanultam' mellette, azért egy fürdő vízszigetelésétől vagy egy kis fuga kaparástól nem halna bele vagy abba sem, ha festene/ha már téglát nem is pakolgat és nem kever betont/

Ezzel csak azt szerettem volna írni neked, hogy neki nem olyan fontos az összeköltözés veled és az otthonotok építése, ami azért valljuk be elég furcsa és elgondolkodtató, hogy szeret-e egyáltalán vagy csak eltartani leszel jó és kihasználni...

2019. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
48%
Ezt jó lenne ha megmagyaráznád a párodnak is.Ez igy nem fer
2019. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 A kérdező kommentje:
az ő felfogása az hogy ő nő és ezt megteremteni a ffi dolga és pont,anyámnál vagyunk hónapok óta nem tudunk a rezsibe semmibe sem bele adni ez miatt,anyámék mondták nem gond a cél érdekében ők állják ezt,repiteni fogom ez biztos és ha már belekezdtem ugyis egyedül én oda költözöm egyedül.
2019. okt. 9. 11:19
 46/104 anonim ***** válasza:
100%
Most már kiváncsi vagyok !!! Szóval miért is vagy együtt a csajjal ? Így elnézve nem lesz hosszú a szerelem
2019. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 A kérdező kommentje:
apámék megkérdezték tőle hogy ha oda nem akar menni akkor mit akar? albérlet? nem az drága, vegyen lakást panelt? nincs rá pénz, azt mondta apám itt akarsz velünk egy lakásban élni.nem tudja mit akar.
2019. okt. 9. 11:21
 48/104 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarok egyértleműen a barátnőd pártjára állni, mert megvannak a hibái, de itt az a gond, hogy te elvárod tőle, hogy olyan projektbe tolja a pénzét, már ha van neki, ami egy elég instabil, furcsa kapcsolat.

Ti, Te meg a Szüleid toljátok jelenleg a pénzt a házba, de nem elegendő, és így akarod a csajszi szüleit megpumpolni pénzzel ahelyett, hogy elengednétek egymást és ő is keresne az igényeinek jobban megfelelő pasit, te pedig csajt.

2019. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 A kérdező kommentje:
ami fura az igényei nagyon magasak,csak csirkemellet eszi meg, és egyebek,ami fura a szülei még hozzánk egy év alatt egyszer sem látogattak,el. anyám apám még soha nem látták őket,mondjuk már nem is kiváncsiak rájuk,a lányukat felküldték egy reklámszatyorral és ennyi.
2019. okt. 9. 11:24
 50/104 anonim ***** válasza:
98%
Szakítsatok,minél hamarabb! Ennek így semmi értelme! Két külön világ,két külön elképzelés..ennek a kapcsolatnak nincs jövője, a barátnődet pedig nem szereted,ez a leírtakból tisztán látszik. Jobb nektek külön.
2019. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!