Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
 51/104 A kérdező kommentje:
48 igen de a lakhatás pénzbe kerül,csak eddig anyáméknak került pénzbe az ő lakhatása is
2019. okt. 9. 11:27
 52/104 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem most szállj ki ebből a kapcsolatból. Anyagilag le fognak húzni. Építsd fel a házadat, és addig ne keress társat, amíg nincs kész. Majd utána.

De az új nőt már úgy vidd oda, hogy 100%-ban a te neveden van minden.

2019. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
98%

Valóban nem szép, hogy eltartatja magát, de azt, hogy a szülei nem adnak a te házadba pénzt azt megértem, amíg sima barátnő addig minek pénzelné más házát, most gondold el, beleraknak x milliót, összevesztek s a pénzük marad a házadban. Nekem a férjemnek van az anyjával egy háza amit házasságunk előtt vettek, én még feleségként se adok abba a házba semmit, mert semmi közöm hozzá, nem élünk benne, nem írja sehol a nevem, mi a bánatnak ölném a pénzem bele, ölje aki vette. Abba ami első perctől közös a férjemmel, az más abba igen, de neked még csak barátnőd, nincs vagyonközösség, nem várhatod el, hogy csak úgy belerakja a pénzét, jövő héten összevesztek s kirakod s akkor mi lenne?

De miért nem rúgtad ki s küldted el? Nagyon ellenségesen beszélsz róla, gondolom a tököd kivan vele. Neveletlen is a szüleiddel akik eltartjak, ahogy látom, más tervei vannak mint neked.Akkor miért kell tovább húzni?

2019. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
98%
Nem itt kéne nagyszájúskodni, hanem a hercegnő elé állni és megmondani neki, hogy ez a kapcsolat így nem fog menni.
2019. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
57%
A kerdezo nem tilthatja el a parjat a szuleitol, de azert olyanokat ne irjatok mar, hogy jogos a keres! A kerdezonek nem kotelessege a sajat zsebebol penzelni a vendegszobat! Ha a parja ezt akarja, akkor semmi gond, penztarcat elovenni es tessek intezni! Nem kotelezo tamogatni a felnott gyereket, de a gyerek sem koteles epitkezni masok miatt!!!
2019. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 A kérdező kommentje:
attól is tartok,hogy apám mondta hogyha nem változik a hozzáállás akkor nem kiván segiteni többet,egyébként, ő csinál mindent mert épitőiparban dolgozott sokat,betonozott ,festett stb,
2019. okt. 9. 11:46
 57/104 A kérdező kommentje:
vendégszobát is velem meg apámmal akarja felépitettni, a mi kontonkra,
2019. okt. 9. 11:48
 58/104 A kérdező kommentje:
természetesen nem akarom lehuzni őt,annyi hányadot iratok a nevére amenyivel ő is hozzájárul,eddig hulla ft,mondtam ha 1000fttal hozzájárul akkor a rész az ővé. norma igy?
2019. okt. 9. 11:49
 59/104 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem szakítasz vele?
2019. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
98%
Na ez a kapcsolat se lesz hosszú életű.
2019. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!