Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
 81/104 A kérdező kommentje:

"Az is kiderült, hogy a barátnő nem is akarja, akkor mit jelent a "szeretnénk"? Kik szeretnék? Ez nekem kissé zavaros."



nem zavaros ez,nem akar oda költözni de a hajléktalanszállóra sem akar mert más nem maradna,vagy esetleg anyáméknál maradna,igy is zavaros?

nagy opciója nincs vagy a nyirségi nyomor,vagy a menhely,vagy ez a házikó,neee már hogy ilyen nehéz ezt kitalálni?

2019. okt. 9. 20:22
 82/104 A kérdező kommentje:

Hogyha én közös életet tervezek egy férfival, és ő a saját anyjával és apjával közösen vesz meg egy telket, akkor én biztos azt mondom, hogy na, hagyjatok engem békén. A csaj vajon miért nem szakított?



vajon azért vettem én meg a telekrészt mert csak nekem volt rá pénzem nem? anyámék nekem adtak,nem anyáméknak a nevére van telekkönyvezve,jóóóóóóóóóó éggggggggggggg nem megköszönni hanem szakitani kell mert valaki segit rajtad teeeeeeee atyauristen.

2019. okt. 9. 20:25
 83/104 anonim ***** válasza:
92%
nemértem. fikázod itt a nőd, elmondod minden sz@rnak hogy nagyok az igényei stb.. de még mindíg nem értem miért nem szakítassz. a leírtak alapján a nőd egy aranyásó szánalmas cicababuci. ha az én apámnak így beszólna, páros lábbal rúgnám picshán. nem értelek.
2019. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 A kérdező kommentje:
már megtettem megy vissza a nyirségbe a nyomorba!
2019. okt. 9. 20:30
 85/104 anonim ***** válasza:
75%
remélem volt eszed és tényleg kidobtad.
2019. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 A kérdező kommentje:
volt mellé nyultam,elvagyok egyedül is ott majd lesz megfelelő remélem
2019. okt. 9. 20:40
 87/104 anonim ***** válasza:
76%
Nőként én se adtam volna bele egy fillért se olyanba,amihez még véletlenül sincs kedvem,ráadásul ha lett volna benne 10%-om,lehet az életben nem kaptam volna vissza azt a pénzt kiköltözésemkor,vagy ki tudja mikor,plusz még házasok se vagyunk,semmik.. A csaj jól járt hogy nem kell közösködni ezzel a bagázzsal.
2019. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerűen nem voltatok egymáshoz valók.

Jól tetted, hogy kirúgtad. Már ha igaz.

2019. okt. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
85%

A csaj valóban jól járt, mert ingyen kosztolt, lakott a fiú szüleinél és a világon semmit sem csinált azon kívül, hogy szórta a pénzt és fikázott mindent.

Nem nevezném ezt követendő példának!

Ami pedig a kérdezőt illeti, ha világosan és érthetően ír az elejétől, sok félreértést elkerülhetett volna.

Kár itt gúnyolódni, megtízszerezni a betűket, pontatlan és felületes volt a leírásod.

2019. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
97%

Én alapban nem értem, hogy lehet egy akármilyen építkezésbe belefogni, ha nekem nincs pénzem és a páromnak sincs. Már a telket sem tudom megvenni szülői segítség nélkül?

Egyszerűbb lett volna hitelt felvenni kettőnk nevére és akkor tiszta ügy lett volna.

Persze, ha a lány eleve nem akarta ezt a projektet, akkor rákényszeríteni nem lehet.

2019. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!