Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Illene nekem is vinnem/küldene...

Illene nekem is vinnem/küldenem/készítenem valamit anyós-jelölték ek? Mit illene ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jó fejek velem alapból. Szoktak adni ezt-azt de csak olyat,amiről tudják,hogy valójában imádom: étel,édesség,apróság. De nyilván nem túl gyakran csak időnként. Meg nem járkálok oda túl gyakran. Mindig megköszönöm,vagy a párom adja át ha nem vagyok ott és ő felugrott hozzájuk. Ha Karácsony,Szülinap,Névnap van én is felköszöntöm őket ők is engem. De azon kívül én nem sütöttem sütit nekik vagy rendeztem családi ebédet soha nálunk. 🤪


Szoktak hívni minket el szoktunk menni kettesben is. Kb havi 1x volt,hogy havi 2x de inkabb 1x.


Illene valamit vinnem ennyi év után?(6)


Megmondom őszintén azért nem forszíroztam mert anyós akkor elkezdi "az én így szoktam sütni" szöveget..de megdícsér engem is tehát nem bánt meg!! Ó ha rajta múlna mi naponta ott lennénk de..ezt párom rég kiküszöbölte!


😁



2019. okt. 12. 09:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért!
2019. okt. 12. 09:13
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Rendszeresen elhozod/kapsz a kaját és még nem vittél/küldtél nekik semmit? Furcsa egy csaj vagy.
2019. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
6 ev utan most jutott eszedbe, hogy illene viszonozni a sok sok apro figyelmesseget?!
2019. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
#3 Jobb későn mint soha. 😀 De egyébként most sem jött rá, hiszen vadidegen emberektől várja a megerősítést, hogy ne kelljen adnia semmit 😂😂
2019. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Az én anyósom is mindig ad/küld kaját, meg sütivel is mindig készül. Én nem vagyok egy nagy szakács, de pl néha szoktam sütni muffint, ha megyünk hozzá, vagy egyszer pl szülinapi tortát sütöttem neki, figyelve az ételallergiájára. De például írod a szülinapokat, karácsonyt. Nem tudom, nálatok hogy van, de nálunk 90%-ban én szoktam ötletelni, hogy mit adjunk anyósnak, én puhatolózok nála, járok utána, intézem. Szerintem ez is egyfajta figyelmesség, valszeg ha a férjemen múlna, akkor az anyja minden évben egy bonbont meg egy sálat kapna.

Szóval pár ilyen apróság nem árt néha, akkor se, ha nem várják el. Csak úgy, kedvességből.

2019. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Minden Karacsonykor szuletesnapon es nevnapon felkoszontom oket,megyek parommal en is es adunk valamit! Ok is megkoszontenek engem 🤗😊 Pl egy parfumnel tudtam,hogy az anyukaja jobban kedvel egy illatot az osszes tobbi kozul adott markan belul amit elonyben reszesit es Unnepek elott szoltam paromnak,hogy annam tudom orulne az anyukaja. Aztan orult is :D Szoval ilyesmikre odafigyeltem..


Mindig megkoszonom ha kuldenek/adnak valamit tenyleg nem sz@rt szoktak adni..


De csunya dolog sutit valoban nem sutottem nekik :( Viszont parom sem 😭😭😂


Szoval elgondolkoztam,hogy illene.. mi itt nem szoktunk ebedeket rendezni.

2019. okt. 12. 11:07
 7/17 A kérdező kommentje:
# 9:27 :D !! Nem hozom el a kajat! Ritkan de megyunk at enni nem gyakran. Etelt pl sult fott etelt el akartak csomagolni hogy vigyunk de parom mindig azt mondta h "koszonjuk szepen de nem.." szoval azt nem hoztunk.. Sutit inkabb!
2019. okt. 12. 11:09
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
És mi akadályoz meg abban Titeket, hogy Ti is rendeztek kéthavonta egy családi ebédet? ...
2019. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen.Vigyél sütit,és ha elkezdi,hogy ő nem így szokta,mond,hogy ahány ház annyi szokás.
2019. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Valahogy hianyerzetem volt,hogy mi van ha illett volna..tenyleg.

Paromnak anyukam,mamam is szokott kuldeni sutemenyt,csokit ilyesmit nem csak a szulinapjan!! Mindig uzen velem,hogy koszoni,vagy szemelyesen. De o sem sut anyukameknak,mamamnak sutit. Szoval ja 😀😀


Noknel miert "mas"? Miert illene nekem nokent es neki ferfikent forditva "nem muszaj vagy nem kell feltetlen"!? Ertem,hogy illik de miert csak a nok eseteben! 🤔🤔🤗🤗


O sem viszonozta de megkoszonte es unnepekkor stb felkoszontotte az en csaladom. De bennem a kerdojel,hogy most valamit fozni,sutni kene anyosjelolteknek marmint nekem?

2019. okt. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!