Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek, illetve...

Mi a véleményetek, illetve hogyan tegyem túl magam ezen a kialakult helyzeten?

Figyelt kérdés
23/L vagyok, párom is ugyanennyi idős, külön élünk már. Pár éve a párom apjának lett egy új nője. Sajnos a párom igazi édesanyja már régen meghalt, meg sem ismerhettem. Az após mostani párja kiidegel minket. Tudjuk, hogy csak a pénzére utazik, nem is dolgozik, otthon lustálkodik, és azzal zsarolja az apóst, hogy tőle van az ovis korú gyerek. Mert kb. akkor született a gyerkőc, mikor ők összejöttek. Párom kiosztotta a nőt mikor még otthon lakott. Volt is belőle nagy összeveszés. Azóta volt több kijelentése após haverjainak, hogy neki csak a pénz kell, a haverok próbálták felnyitni az após szemét, de hiába. Naiv. Majd koppan egyszer. De konkrétan engem az idegesít, hogy mint háziasszony, katasztrófális a nő. Azt tudnotok kell, hogy falun nőttem fel, tudom mi a kemény munka, fiatalon veteményezek, ellátom magunkat, malacot is tartunk, mindezek mellett mindig tiszták vagyunk, tipp -topp a lakás is, szeretem a rendet, tisztaságot, szívesen dekorálok, imádom a virágokat és szerintem jól is főzök, többektől kaptam visszajelzést. Ez a "nő", meg pont ezeknek az ellentéte, és azt vettem észre magamon, hogy kezdek felvágni, pedig nem szeretnék ilyen lenni, tudom csak gyötröm magam ezzel és óvódás viselkedés. TEhát szoktam óvatos célzásokkal bosszantani az anyóst- apóst, azért hogy az após vegye már észre magát, hogy tök szarul főz a nője, mindene sótlan, cukrozatlan ehetetlen szar, illetve úgy néz ki az udvaruk mint egy cigánytelep. A nő utálja a virágokat, nem szereti hogy gondozni kell őket stb. veteményt se nagyon rakott, de spórolni meg akar. Ahhoz képest mindent úgy vesz meg. Én meg múltkor csak azért is vittem át a zöldségekből, hadd égjen be, láttam is hogy ideges a nő.
2019. okt. 22. 08:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, te k> idegesítő lehetsz,DE EZ ÚGYIS CSAK ILYEN HERGELŐ KAMUKÉRDÉS... szerinted csak az elfogadott, amit te csinálsz, ha belegebedsz mindenbe, disznók, meg vetemény, aki nem veteményez, az lusta...meg szerencsétlen nem tud úgy ízesíteni, nincs érzéke hozzá, de te azért is leszólód...oké....
2019. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
hát ha már ott van, legalább normálisan végezné el a teendőket, nem kell megszakadni, de mondjuk ne az apósnak kelljen már főzni mikor egész nap kidolgozza a belét, volt rá példa, reggel elment, este 8 fele ért haza sötétbe, mi ott beszélgettünk, párom húga nekem nyafog ott hogy éhes, hú de jó, hogy én rántott húst főztem, jó nekünk, mondogatta. Ez a majom nő meg ott ül, befűtve sincs, hideg volt, és erre ér haza egy férfi. Ideges is volt kicsit, se kaja, se befűtve, este is van. Na úgyhogy ne pattogj nekem előző válaszoló.
2019. okt. 22. 08:23
 3/38 A kérdező kommentje:
már hányan leállítottak engem a faluba beszélgetni, hogy mekkorát csalódtak az apósba, ilyennel jött össze, akkor gondolhatod, hogy ha már előbb tudták mint én, hogy milyen trehány nő, akkor nem én meg a falu fele vagyunk a hibásak.
2019. okt. 22. 08:24
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

Az előbb még a nő főzött.

Tökre gonosz vagy vele, ezt tanultad falun meg a nagy munkában? Mondjuk az egyszerű emberek ilyenek, ítélkeznek, gonoszkodnak. Ahelyett, hogy segítenének

2019. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
a főzését meg azért szólom le, mert még ő vág fel, (párom párszor megmondta neki mikor ott lakott, hogy sótlan vagy ehetetlenül olajos) hogy ő aztán szakács, hozzá teszem, megbukott, el se végezte a sulit ebből. Nem hergelne ha nem verné a mellét, akkor inkább elnézném hogy jóvan szerencsétlen nem tud főzni, ez van.
2019. okt. 22. 08:28
 6/38 A kérdező kommentje:
főz a nő, de nem rendszeresen, eleinte szinte az após csinálta
2019. okt. 22. 08:28
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez ma már a 3. kamu kisregény. Eléggé hasonló a stílus, a hosszúság, minden.
2019. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
a rossebeket kamu. Már kiírni se lehet az embernek a bánatát. Nem lehet elhinni, hogy léteznek ilyen szituációk. Hihetetlen.
2019. okt. 22. 08:32
 9/38 anonim ***** válasza:
82%

2. válaszodban azt írod, kérdező, hogy rántott húst főztél. 56 éve főzök-sütök, de eddig erről még nem hallottam.

Elküldenéd a receptet?

2019. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Komoly vagy, a 80 éves, konzervatív, nehéz természetű nagyim ilyen, mint te :D
2019. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!