Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tényleg én vagyok...

Szerintetek tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

2 éves elmúlt a lányom, 2 kezemen megtudom számolni hányszor látta a lányom . Karácsonykor voltak itt,majd januárban mi. Mondtam nekik jöjjenek majd várjuk őket. Azóta nem jöttek, volt névnap szülinap gyereknap húsvét ....semmi

A sógornőmnél sokszor mennek láttam képeket feltéve. Kórházba is meglátogatta őket, engem nem. Kaját is vitt mikor haza mentek nekem nem.....

Férjem barátjának anyukája imádja a lányomat. Mondta ő a mamája.... Én feltettem facebookra egy képet hogy pótmamival.... azóta minden vagyok csak jó nem. Hogy képzelem én ezt stb stb csupa rossz dolgok.


2019. okt. 23. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ki nem látta a lányodat?
2019. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A férjem édesanyja
2019. okt. 23. 14:59
 3/21 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt lényeges alany... 😔🙂
2019. okt. 23. 14:59
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel, mit mond az anyósod, ha alig találkoztok?
2019. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus, ha sokat megy az anyós az a baj, ha keveset meg az. Amúgy meg a "jöjjenek majd várjuk őket" nem meghívás, névnap, szülinap előtt kellett volna konkrétan szólni, hogy ekkor várjátok őket névnapra/szülinapra.
2019. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Az anyósod utál. Elvetted tőle nőként az ő (egyetlen?) picike fiacskáját. A lányos anyós más, ő örül, hogy túladott a lányán. Ne akarj neki megfelelni, nem része az életeteknek. A férjednek és saját magadnak akarj, meg azoknak, akik szeretnek.
2019. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tévedés!!!!! Utolsó! Az unokájához csak úgy is lehet jönni, legalábbis ha nekem lesz nem azt fogom várni hogy meghívjanak.
2019. okt. 23. 15:34
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem én vettem el a fiát.....hanem ő taszítja el magát a fiától. Mert neki is nagyon rosszul esik hogy amíg segítette anyagilag őket mig nem volt gyermekünk nagyon szerette.....
2019. okt. 23. 15:35
 9/21 Savlekotő ***** válasza:
43%
Nem kiváncsi a gyerekre mert elvette a pénzforrását. Ilyen nagyi nem is kell..
2019. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

“ Savlekotő nevű felhasználó válasza:

Nem kiváncsi a gyerekre mert elvette a pénzforrását. Ilyen nagyi nem is kell..”

Akkor ezt mivel magarázod: “A sógornőmnél sokszor mennek láttam képeket feltéve. Kórházba is meglátogatta őket, engem nem. Kaját is vitt mikor haza mentek nekem nem.....”


Kicsit kezdem irigyelni, milyen egyszerűen látod a világot. Mindenkinek a gyereke pénze kell, aki dühös és nő az nem szexel eleget, az összes anyjára dühös tini költözzön el hamar... soha meg sem fordul a fejedben, hogy az indulatos kérdező egyoldalúan sztorizik? Hogy a másiknak oka lehet a viselkedésére? Hogy -urambocsá’- néhány történet úgy ahogy van, nem is igaz? Hogy a pénzéhségen kívül is oka lehet ha valaki nem kedvel valakit? Hogy esetleg pont azért nem jár össze a fiával, nehogy csúnya dolog csússzon ki a száján a kis menyével kapcsolatban, aki talán koszos házban neveli, illetve dehogy neveli, hagyja növekedni a gyereket magától, mint Mauglit? Neked csak pénz és szex lehet a nők motivációja..?

2019. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!