Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha az anyósod jóban...

Zavarna, ha az anyósod jóban lenne az ex mennyel?

Figyelt kérdés

Exem anyukája, olyan mintha az anyukám lenne. Amikor a volt barátommal együtt voltam 2 évig együtt is éltünk.

A volt barátomnak már van új párja, nekem is van férjem. Titeket az új párja helyében zavarna, hogy találkozgatunk? Nem ismerem a lányt egyébként. Viszont belegondoltam, fordított esetbe engem zavarna. Már kérdeztem az exanyóst,hogy a lány mit szól ehhez, de nem mondott úgy különösebben semmit.azt mondta vele nem is találkozik, csak nagyon ritkán mert ellentétes a munkahelyi beosztásuk. Együtt élnek egyébként.



2019. okt. 26. 06:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
miert lenne problema,emberek vagyunk,
2019. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Fordított esetben téged zavarna hidd el mást is


Engem is zavarna


Zárd le azért ex

2019. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2019. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Az attól függ, hogy miért szakítottak a párommal, illetve, hogy az anyós hogy viszonyul hozzám! Ha utál, a másik lányt meg isteníti, és folyton emlegeti, nyilván rosszul esne, főleg, ha engem nem is kedvelne! Anyóssal különben sem élnék együtt!
2019. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

A volt barátommal szakítottam, nem az anyjával.

Nem istenít senkit. Se engem, sem a másik lányt. Sőt ők nagyon szóba sem kerülnek.

Viszont én őt nagyon szeretem, ő is engem. Nem tudnám vele megszakítani a kapcsolatot, csak azért mert ex. És mert az exekkel le KELL zárni... nekem ő több annál, mint a volt barátom anyukája..

2019. okt. 26. 07:13
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

zavarna


Van már új családod

A férjed és az ő családja

Inkább a férjed anyukájáhozz állj közelebb ő lesz a gyermekeid mamája nem az exedé


Vagy majd az ex anyóshoz viszed át a gyerekeidet ?

2019. okt. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

Nem kéne felháborodni te kérdeztél mi válaszoltunk


Engem is zavarna


Amúgy az előző amit írt azzal egyetértek

Elég beteges dolog lenne a gyereket az ex anyóshoz vinni


Én max 2havonta 1 db telefon beszélgetést ejtenék le se többet ha annyira fontos az ex anyós

2019. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Kb havi 1x beszélünk telón, fél évente egyszer meg találkozunk. Ő is szokott hozzám jönni, én is hozzá.

Elhihetitek, szívesebben vinném hozzá a gyereket, pedig rendetlen és koszos. Az anyósomnál meg a földről lehet enni olyan tisztaság van, csak éppen a hozzáállása olyan amilyen.

A saját fiával is érdekes, velem is az.

Pedig én tényleg figyelmes és tisztelettudó voltam/vagyok vele.

2019. okt. 26. 07:26
 9/34 A kérdező kommentje:

A férjemnek egy húga van. És az én anyósom olyan, hogy a húga férjét sokszor felhívja telefonon, hogy gyere fel, főztem neked ezt azt. Az én férjemről meg ha tudja pl h beteg, fel sem hívja, hogy hogy van.

De ha segítség kell, akkor szó nélkül elveszi tőlünk a 80-100 ezreket...

2019. okt. 26. 07:30
 10/34 anonim ***** válasza:
35%

Az érdekel hogy vajon az menyet zavarja e.

És mondjuk a férjedet?

2019. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!