Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kellene nekem ennyit...

Miért kellene nekem ennyit foglalkozni párom öccsével?

Figyelt kérdés
Párom szülei mindig is a gyerekeikben élték ki azon dolgok egy részét amit ők nem tehettek meg vagy elszalasztottak. Barátnőmnek táncolni kellett és olaszul tanulni mert az anyja ezt akarta. Nagyon nagy balhék voltak otthon mikor úgy döntött inkább elmegy gazdasági szakra tanulni mert elege van a tanácból abban a mértékben ahogyan erőltetik a szülei. Mostanra összeköltöztünk van egy személyautónk illetve nekem egy Volkswagen Caddy-m. Mivel páromnak van öccse így a szüleinek is van egy új projektje. Neki fociznia kel amikor pedig nem focizik akkor edzenie kell, hogy jobban tudjon majd focizni. A szülei pedig kitalálták mivel én mindig a városban "szaladgálok" Legalább annyit megtehetnék, hogy hozom-visz edzésre meg néha elmegyünk vele meccsekre mert szegény párom alig van a testvérével. Párom nem mondott egyértelműen nemet a szüleinek mivel a sok évnyi elnyomás után ezt csak nehezen tudja megtenni. Viszont én azonnal mondtam, hogy mem fogok szaladgálni helyettük ha nincs más mód akkor haza dobom edzésről a srácot. A hétvégék meg a miénk párommal. Ebből mostanra olyan balhé lett, hogy barátnőm se beszélt azóta a szüleivel.

2019. okt. 29. 14:22
 1/8 Argloss ***** válasza:
95%

Természetesen nem kell vele foglalkoznod.

A párod szülei hatalommániások és mindent megtesznek azért, hogy minél több embert irányíthassanak. Attól tartok ezzel nem igazán lehet mit kezdeni azon kívül, hogy mindig határozottan elutasítóak vagytok. (szükség esetén teljes kapcsolatmegszakítás, ne kínozzátok magatokat)

2019. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyértelműen a szülei a gázak.

Jól tetted, hogy nemet mondtál.

2019. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

#1: +1

Emellett helyesen, határozottan léptél fel a kettőtök érdekében, és tapintatos vagy a pároddal szemben ezügyben.

2019. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nemet mondtál. Nem vagy sem taxis, sem bébiszitter.
2019. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Helyes.Jó,hogy a párod melletted áll.A szülők meg megbékélnek ha akarnak.Nem vagy a sofőrjük,hogy hordozd a srácot.
2019. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Rendkívül önző szülei vannak szerencsétlen párodnak.Jól tetted, hogy nemet mondtál, és nem hagytad irányítani magad, itt ugyanis erre megy ki a játék.Ők találták ki a focizást, akkor nekik kell megoldani is.
2019. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Meg kell nekik mondani, hogy vonjanak be mást a játékukba, de jobb lenne, ha befejeznék, hogy gyerekükön keresztül próbálnak önmegvalósítani (tudom-tudom, ebbe senki nem szólhat bele meg ejnye-bejnye sértődés lenne)
2019. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod szüleinek a viselkedésétől az agyamat eldobom. Szerintem várj még meg egy pár választ, aztán nyomtasd ki a kérdéseket a válaszokkal, és szembesítsd őket, hogy megértsék, náluk van gáz, ha több tucat ismeretlen ember egyöntetűen neked ad igazat. Egyébként ők mit szólnának, ha mondjuk te megkérnéd az apóst, hogy hetente többször ugyan már kísérje el cukrászdai traccspartyra a nagymamádat, pl. Az ő kérésük hasonló szintű.
2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!