Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állítsam le már az...

Hogyan állítsam le már az anyós jelöltet? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés

Barátommal vettünk egy családi házat de még újítva lesz rajta minden. Körülbelül jövő karácsonyra már benne leszünk. Viszont én már elkezdtem előre vásárolni a csempét, a parkettát, a festéket, a bejárati ajtót. Viszont anyóssal az a gond hogy mindenhova bekönyörgi magát. Elmentünk barátommal mosógépet nézni és ő is jött. Barátom persze mellette állt de tudtam hogy csak okoskodni jön. Szóval látott az üzletben egy piros(tényleg piros) mosógépet és egész végig az üzletben azon volt elakadva hogy azt vegyem majd meg. Persze a saját pénzemből vegyen amit ő kivalaszt és még sem hallgatta azt hogy én nem szeretnék olyant mert a fürdőszobában kék csempe lesz fehérrel és direkt fehér mosógépet néztem ki magamnak. Persze megsértődött és este a barátom is össze veszett velem hogy miért nem tudok egyszer az anyós kedvében járni.

Szóba jött hogy szeretnék majd egy kutyát is persze azon is okoskodott hogy már van egy minek még egy?

Én külön lakom tőlük de járok át hozzájuk ha a munkám engedi és tegnap is segitettem anyósnak takarítani. Viszont amint elmentem és el búcsúztam visszamentem még mert a kulcsot otthagytam és láttam hogy utánam takarítja a csempét amit gyönyörűen letakaritottam. Nem arról van szó hogy meg sertodtem de páromnak megszólja hogy szerinte,, gyorsan takaritok''. Igaz nem töltök el hát órát avval hogy egy kis részt órákig sikáljak viszont koszt soha nem hagyok.

Legutóbb a hűtőt is meg szólta mert mondtam neki hogy a mostani hűtők nem nagyon tetszenek hanem inkább vennék régi stílusút ha van. Persze páromnak mondta hogy rögtön beszéljen le

Anyóssal már leültem ezek végett beszélni de egyszerűen süket fülekre találok.


2019. okt. 30. 00:52
1 2 3
 1/29 Savlekotő ***** válasza:
92%
Kár volt az a ház vétel anyu kisfiával..
2019. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Savlekotő ***** válasza:
95%
Borítékolom ha a pasid töketlen marad vagy anyu rendezi be a házadat eldönti lehet a második kutya mikor kell szülnöd mikor szexelhettek, vagy Jövő Karácsonyra te már egyedül leszel.
2019. okt. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

A barátommal nem vennék semmit közösen,max. ha a férjem lenne.

Viszont ilyen meg nem lenne a férjem,aki összeveszik velem,és arra próbál rábírni hogy az én mosógép elképzelésem helyett,engedjek csak az ő anyja kedvéért.

Én csak azt nem értem,hogy eddig nem láttad milyen családba csöppentél bele ? Mert gondolom igen,és ennek ellenére közösen vettél így valakivel házat ? Hiba.

2019. okt. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Ne engedd,hogy a te ízlésedet megváltoztassák!!!

Hosszútávon kell használnod,nézned amit kiválasztottál,tedd örömmel amikor arra jársz,vagy amikor takarítod!

Nemcsak a bútor,hanem a függöny,szőnyeg.

Az a fontos,hogy olyan legyen amiben jól érzed magad,munka után felüdülés hazatérni.

A társaddal meg kellene egyezni,a közös otthonba ti ketten fogtok élni és az anyós marad ott,ahol eddig lakott!

Elég faramuci dolog,ha a társad az anyjának kedvez! Nagyon elgondolkodtató,hogy a későbbiek folyamán mennyi jogod,lehetőséged lesz önállóan dönteni?

Átmeneti megoldásként javasolom:csak abban dönthessen az anyósjelölt ami nem okoz nagy anyagi veszteséget,gyorsan meg lehet szabadulni tőle,fakanál,tányér,edények....stb.

Várj a házassággal!!!

2019. okt. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
El sem tudom képzelni, milyen meggondolásból számoltok be arról, hogy mikor hova mentek. Pl azt sem kellett volna tudni, hogy mentek mosógépet nézni.
2019. okt. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Na ez lenne az az anyós,akihez évente egyszer mennék.

Itt és most behuznam a féket.

Legyél egy kicsit keményebb.


Mond meg a baratoodnak is, hogy vagy ketten mentek vásárolni,vagy egyedül.

Csakis te döntöd el, hogy a saját pénzéből milyen mosógépet veszel.


Egyáltalán minek kell elmondani, hogy milyen hűtőt szeretnél?

Ha megtanulnál csöndben maradni sok kellemetlensegtol megkimelned magad.


Az anyost nagyon nagy ívben kerüld.


A barátoddal is ráfaragtál. Csak még nem tudsz róla.

2019. okt. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
"Jövő karácsonyra már benne leszünk."- ha vagy te egyedül, vagy ti hárman.
2019. okt. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

"Barátom persze mellette állt"


És te ezzel vettél családi házat?

2019. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez a csávó nem a párod, hanem az anyuka pici fia. Én biztos gyorsan otthagynám, mert ez csak rosszabb lesz.
2019. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
95%

Kedves Kérdező!

Szerintem előbb a barátoddal kéne megbeszélni, hogy néha próbáljon melléd állni és ne mindig anyukát pártolja. Mondd el neki, hogy téged mennyire bánt, amikor folyton az anyukája kedvében kell járnod mert Ő úgy akarja. Te egy független nő vagy ő pedig egy FÜGGETLEN férfi. Ez a ti életetek és ha majd elköltöztök akkor ti fogjátok irányítani nem pedig ő. Hallgassátok meg mit mondd de a végleges döntés a ti kezetekben legyen. Ezt a barátodnak is meg kell értenie mert sajnos így sosem lesz majd normális párkapcsolata.

2019. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!