Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelöltem szöges ellentéte...

Anyósjelöltem szöges ellentéte vagyok, párom nagyon szeret engem. Ez is közrejátszhatott abban, hogy lazult az anya-fia kapcs? Nyilván ne az anyjával járon, de lehet emiatt lazult?

Figyelt kérdés

Párom nem anyu kisfia..cirkuszt is csinált volna ha az anyja meg akarta volna mondani mit hogyan.. Az en viszonyom anyósjelölttel (+apósjelölttel is) olyan átlag normális,tiszteljük egymást azt mondták szeretnek,ezt ki is szokták mutatni. Én is igyekszem kicsit figyelmes lenni kedves,de nem avatom őket be a lelkivilágomba.

Külsőleg sem hasonlítunk anyóssal. De itt belső jegyekről van szó: az egész stílusom,viselkedésem,ízlésem,gondolatvilágom pontosan anyós ellentéte (nem mindenben csak szinte). Páromon érzem tényleg szeret engem. De belegondoltam lehet azért alakult így,hogy hidegebb az anyjával mert a párja teljesen más?

Gyerekként se csüngött rajta. Óriási különbségek vannak,párom így szeret ..nem olyat nőt keresett aki olyan mint az anyja.


A nagy különbségek ellenére nincs vita köztem és anyós között. Amiről máshogy látjuk a világot arról nem ketten beszélgetünk, általános dolgokról meg szoktunk néha. Elmarni nem akartam, de tény ha párom nem szakadt volna le róluk,akkor az úgy nem működne..de ilyen nincs is. :)



#anyósjelölt #ellentétes #belőtulajdonságok
2019. okt. 30. 08:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*ne járjon. Elírtam

Szokott beszélni a szüleivel,csak formálisabban mint én a családommal.

2019. okt. 30. 08:32
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most mi a kérdés...? Csak leírtad hogy milyen az anyosód... De most mire válaszoljunk?
2019. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de olyan hülyeséget kérdezel. Miért lazult volna a kapcsoalt anya-fia között? Mert nem csűngnek egymás nyakán?

Nekem is felnőtt fiam van. Imádom, és tudom a fiam is nagyon szeret. Mégsem kógunk egymás nyakában-. Mindkettőnknek megvan a maga élete. Nem neveltem soha majomszeretettel, már kicsiként megvolt a maga kis szabadsága az önállóság felé. Attól, hogy nem bújok a fiam seggébe, hogy nem ugrok első szóra, és felnőttként nem törlöm ki a fenekét, még jó a kapcsolat, nem hidegült el, mert nő van az életében.

Még szép, hogy nincs két egyforma ember. Nem is örülnék ha a fiam barátnője olyan lenne mint én. Akkor tuti összevesznénk, mondván két dudás nem fér meg egy csárdában. Én is szeretem a fiam barátnőját aki lassan 3 éve a család tagja lett. De mint anyósjelölt én is hagyom őket élni.

Tényleg nem akarlak bántani, de a kérdésed annyira értelmetlen. Vagy ha nincs gond az anyósjelölttel akkor kreáljunk egyet vagy mi?? Tényleg miért nem jó úgy ahogy van???

2019. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel?
2019. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Örülj,hogy így van és nem mint az előtted levő kérdezőnél.A párod veled akar élni és nem az anyjával.
2019. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Hogy anya és fia között miért lazult meg a kapcsolat, azt csak ők tudják. Hogy te valóban a szöges ellentéte vagy csak kissé is más vagy, mit az anyósod, azt innen nem lehet eldönteni.


Alkalmazkodjatok egymáshoz, fogadjátok el egymás kölönbözőségeit, ne akarjatok egymás nyakán lógni örökké, tanuljatok a hibáitokból és legyetek boldogok.


Mi mást lehetne mondani olyan kérdésre, ami nem is kérdés valójában?

2019. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

A kérdés az,hogy lehet e,hogy azért lazult mégjobban (az addig se szoros) lapcsolat köztük mert a barátom megszeretett engem és én teljesen más nő vagyok,mint az anyja? Vagy csak szimplán felnőtt lett és ennyi?


Beszélnek,de inkább csak fontos konkrétumokkal keresik egymást. Csak úgy sosem. Ha megy akkor is okkal. Ha ketten megyünk akkor családi gyűlésre és örülök h mindig hívnak! De jó hogy ez nem hetente van..


Szóval a kérdés: csak felnőtt lett a párom vagy mivel egy tök más nőt szeretett meg (engem) minden jó és rossz tulajdonságommal azért?

Félre ne értsétek nem lehet úgy összehasonlítani mert az más de valamyen szinten szerintem közrejátszhat.

2019. okt. 30. 12:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az élet rendje, hogy a felnőtt ember már nem úgy kapcsolódik a szüleihez, mint a kisgyerek, de ennek semmi köze a anya-fia szeretethez.

Nyilván elsősorban a külsőd és a szex ami téged vonzóvá tett a párod számára, hogy mennyire szeret, arra térjünk vissza 20 év múlva!

2019. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Biztos a külsőm fogta meg először.. de mivel 7 éve a társam a párom,barátom és azért én se vagyok tökéletes, biztosan szeret.


Viszont anno is hasonlóan passzív volt a szüleivel. Viszont az évek alatt méginkább, erre irányul a kérdés.

Jól megismert engem és teljeseeeen más vagyok mint az anyja.


Az anyja ezt elfogadta nem erőlteti rám a szokásait. Mielőtt együtt éltünk azelőtt többet voltunk nálam,keveset náluk. Költözés után meg néha átugrok látogatóba és ugyanazt látom rendes velem DE nagyon más nagyon sok mindent másképp csinálok itthon.. Kezdjük ott: ő szétszórtabb,én nem, neki a szava másodlagos a férjével szemben..mindig az van amit a férj mondd..nálunk meg közös döntések vannak.


Pl befestettem a hajam korábban szőkére pedig a barátom baromira ellenezte ezt tudta az anyja és fel sem fogta mi az h nekem más az álláspontom... 3 év múlva tértem vissza az eredeti barna hajamhoz. Ez csak egy példa..

2019. okt. 30. 16:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az anyos? Vannak jo tulajdonsagai is? Mar csak hogy tudjuk, hogy annak milyen is az ellentetje :D Kulonben majd ugy fog banni veled nemsokara, mint most az anyjaval. Ha ez sem riaszt vissza :D LEGYETEK BOLDOGOK:d
2019. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!