Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, én érzem csak...

Normális, én érzem csak lekicsinyítőnek?

Figyelt kérdés
Anyósom állandóan a takarításról dumál. Régebben elhanyagoltam a dolgokat, de azóta megváltoztam. Állandóan olyanokat mond, hogy ez a lakás egy kincs, takarítsd, legyél jó kislány. Közbe vigyorog, lehet viccnek szánja, de nem fogja fel hogy nem vicces, hogy nekem egyáltalán nem tetszik ez a jó kislány kijelentés. 24 éves vagyok. Hogyan tudnám belőle egy életre kiölni ezt a kijelentést? Régebben más volt a probléma, most az megoldódott, arról leszokott. De ez rettentő irritáló. Legszívesebben külön költöznék a párommal saját lakásba, amibe csak a mi pénzünk van, de az lehetetlen. Egyéb tanács erre, hogy lehetne ezt megszüntetni?
2019. nov. 5. 11:55
1 2 3 4 5
 1/44 Savlekotő ***** válasza:
70%
Miért is lehetetlen,nincs pénz v a pasi inkább még anyukájával lakna?..
2019. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hát erre még nem nagyon kaptam választ. De volt hogy már annyira idegelt ezekkel az ellenőrizgetésekkel, hogy a páromnak választási lehetőséget kellett adnom, mert nem.éreztem jól magam. A páromat szeretem, viszont ő is az Anyukáját. Érthető, én is szeretem az Édesanyámat, csak ő nem utasítgatja a párom. Közbe Anyukamnakbse tetszik sokminden. Valamint Anyós nem velünk él, külön lakunk, mégis néha lejön, akkor is ha nem vagyunk otthon, mert van két kiscica, őket szokta dédelgetni. De engem kifejezetten zavar mindez, mert úgy erzem nincs magánszférám. Néha csak azért elpakoltat velem a párom, mert az Anyja jön másnap. Úgyhogy nem tudom. Lassan én szeretnék gyermeket, de lehet nem ebbe a családba, mert akkor abba is bele lenne szólva hogy hogy neveljem. Nem tudom arra mi a garancia, hogy a párom kiállna mellettem. Én csonka családba nőttem fel, Apa nélkül, a gyermekemnek ezt nem szeretném.
2019. nov. 5. 12:06
 3/44 A kérdező kommentje:
Mármint a saját cuccaim pakoltatja el. Mert nem mindegy hogy az íróasztalomon van-e valami, vagy sem. Pl cukros zacskó van rajta, az már baj. A pénzre a válasz meg az, hogy lakásra gyűjthetnénk több évig. Nem tudnánk sajátot venni.
2019. nov. 5. 12:09
 4/44 A kérdező kommentje:
Félre értesz. Nem fogok a saját lakásból albérletbe menni. És a párom sem akar.
2019. nov. 5. 12:10
 5/44 A kérdező kommentje:

Ja, vannak magánéleti dolgok, például családi betegség vagy bármi más, amikor nem tudsz a rezsin kívül pénzt félre tenni. :)

Remélem jön normális válaszoló aki nem egyből ítélkezik. Le se írtam részleteket, de már módosítva van hogy én felnőttesedek. :D

2019. nov. 5. 12:12
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

"külön költöznék a párommal saját lakásba"


"Nem fogok a saját lakásból albérletbe menni."


Most akkor kié is a lakás? Ha nem írod le egyértelműen a helyzetet csak találgatni lehet, ne csodálkozz, hogy olyanok a válaszok amilyenek.

2019. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
A páromé a lakás, de a nagyanyja vásárolta annó. Kettőnknek adták és igy költöztünk össze. Viszont néha úgy érzem jó lenne ha csak saját lenne, senkinek nem lenne benne a keze és akkor nem szólnának bele semmibe. Ha ennyire fontos kié a lakás. De nem ez volt a kérdés, hanem hogy a megjegyzéseiről hogy szoktassam le. Neki ott van a saját lakása ahol a párjával él.
2019. nov. 5. 12:30
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Úgy szoktathatod le, hogy nem reagálod le egyáltalán. Nem húzod a szájad, ne lássa, hogy zavar a piszkálása.

Már ha annak szánja.

2019. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Eddig nem vált be. Nem véletlen tettem fel a kérdést. De az egész magánéletem lekéne írni, hogy ne engem bántsanak.

Nem tudom miért fontos, kinek a nevén van a lakás, ha dolgozom, fizetem Anyósnak a rezsit hogy az érkező csekkeket befizesse, vett a parom magának egy számítógépet mert besegítettem neki, mellesleg 500 ezer forintos gép. :) Anyukám rákos és segítek neki anyagilag, mert 3 hónapja nem.tud lassan dolgozni. Higyje aki akarja hogy ez kamu. Csak ezért nincs pénz lakásra. Manapság nem tudom ti honnan veszitek, hogy ket fiatal, aki 170-250 között keres, és van két háziállata meg gondja baja, az lakásra pikk-pakk összedob. Attól méghogy ketten vagyunk egy párkapcsolatba, nem jelenti hogy anyagilag a sínen van az élet.

2019. nov. 5. 12:39
 10/44 anonim ***** válasza:
86%
Ha te nem akarsz komfrontalodni az anyossal, akkor esetleg a parod megteheti, hogy finoman kozli vele, ne csesztessen teged foloslegesen.
2019. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!